Kafasına göre wireless adı değiştirme

Selamlar,

Evde üç kişiyiz, bulunduğum evden de Ocak ayında çıkacağım.

Dün akşam saat 01:00 gibi internet gitti, lan dedim ne oluyor. Wireless bağlantı adı birden "Ethem.Sarisuluk.Yasiyor" olarak değiştirilmiş, adam haber bile vermedi. Girdim şifreyi, baktım bizim ağ amk. Neyse dedim, uğraşmayayım.

Sonra tekrar bağlantı koptu, şifreyi de değiştirmiş bu sefer. 10dk sonra mesaj attı. "Gençler işte ağ adımız şu, şifremiz de şu" diye.

Şimdi sorum şu: evden çıkacağım için gözüme mi batıyor, normal bir şey mi? Yoksa gerçekten var mı bi gerizekalılık?

şifreyi falan vermiş. bence sıkıntı yok. senin gözüne batmış. ha tabii download falan vardır belki, bu yüzden önceden haber vereyim diye düşünse olurmuş.

  • armagan  (06.12.13 10:25:30)
artniyet yok. pür-i pak gerizekallık sadece

  • GibsonRules  (06.12.13 10:25:44)
heyecanlı genç işte, değmez sinir yapmaya.

  • whoosie  (06.12.13 10:28:04)
Abartıyorsun. Bir sebebi vardır belki. Haber de vermiş işte...

  • long live rock n roll  (06.12.13 10:31:51)
ethem sarısülük'ün ölü olmasına mı atarlandın ben anlamadım soru nedir

  • filthy humanoid  (06.12.13 10:38:47)
başkasının netini kullanıyorsan, komşu, ev sahibi vs. o zaman atarlanmaya hakkın yok. Ama evdeki üç kişi nete ortak para ödüyorsa o zaman eşit söz hakkınız var.

Eğer dediğim gibi söz hakkınız varsa, atarlanabilirsin.
  • bonjurkes  (06.12.13 10:45:55)
ya onun yaptığı mallık o tartışılmaz ama sende bukadar stres yapma kanka kalpten götürür valla.

  • aktör  (06.12.13 11:50:28)
Salona her girdigimde koktugun yerini farkli bulmak gibi bise bu. Evet cok bisey farketmez hayatimda ama mallik iste. Ne gerek var amk

  • brkylmz  (06.12.13 11:57:34)