iphone 4s mi samsung s4 mü

selam arkadaşlar,
artık kendi kendine kapanan nokia5800 telefonumu yenileyerek ilk akıllı telefonumu alacağım. akıllı telefona çok direndim ama buraya kadarmış.

hiçbir uygulama vs haberim yok ne whatsapp ne instagram kullanmışlığım var.
1. tercihim ücreti. max 1500tl verebilirim.

aslında s4 almayı düşünürken arkadaşımın geçen hafta aldığı s3 telefonnu kabında iken düşürmesi sonucu ekranını yenilemek zorunda kaldı.
çok dayanıksız dedi ve şüpheyle yaklaşmama sebep oldu.
iphone 4s ise bildiğim kadarıyla eski bir model insanlar 4-4s i verip 5-5s alıyorlar.

sony-lg ve htc de var ama tercih sebebi olacak nedenleriyle birlikte önerirseniz düşünülebilir.

ne dersiniz, yardımlarınızı bekliyorum.

1500 e neden iphone 5 almıyosun?

  • rentts  (05.12.13 13:36:57)
bir daha apple ile samsung'u kıyasladığını görmeyeyim.tabii ki iphone.ayoes'in varlığı her şeye yetiyor.

  • ataturkist  (05.12.13 13:37:15)
güzel bi düşme performansıyla hepsi tuz buz olur kılıf falan hikaye.

4s artık çok eskidi alacaksanız 5-5s alın bütçe yetmezse htc one ve s4'de tercih edilebilir ama smartphone dünyasına ilk kez giren biri için apple daha ideal.
  • giderbey  (05.12.13 13:37:22)
note 2 note 3 dururken aypon falan hava civa.

  • ganyotçu  (05.12.13 13:38:43)
ip 5 kullaniyorum, sarj disinda hicbir sikintim yok. ama gecenlerde note2 kullandim bi sure, onun da tek eksisi asiri buyuklugu. eger buyukluk istiyorsan note2 veya s4, ama yok benimki temel ozellikleri yapsin takir takir hic basim agrimasin diyosan ip5

  • yilki ati  (05.12.13 13:45:13)
ios'un allah belasını versin!

  • crystalsoul  (05.12.13 13:53:42)
birinizin ak dediğine diğeriniz kara diyor =)

@rentts sahi 1500'e iphone 5 nerede var
  • vaktiyle iyi biriydi  (05.12.13 13:58:43)
S4 tabii ki

  • mutlusismankedi2015  (05.12.13 20:10:56)
bul yurtdışından bir tanıdık alsın 5si 1400 1500 civarına sende ondan alıver. Onun dışında eski telefona para vermek hiç akıl karı gelmiyor bana.

ios fanlarına azıcık android kullandır kendisine gelsinler. Herşeyi kısıtlı bir işletim sistemi alıcaksan ona göre al.

android güzeldir iyidir hoştur ama piyasası çabuk düşer. birkaç yıl kullanacaksan al bir samsung için rahat etsin. Seni bir kaç yıl rahatça götürür.

not:eski s2 yeni 5s kullanıcısı
  • terlikli cita  (05.12.13 23:09:24)