Tik atmayan duyurulara tepkiniz

Selam arkadaşlar,

Tik atılmadığını gördüğünüzde ve cevabınızın da doğru olduğunu bildiğinizde tepkiniz ne oluyor? ne yapıyorsunuz? ben böyle american history x'teki gibi kaldırım kenarına kafasını koyup kırmak istiyorum mesela.

o kadar da abartmasak? zaten o tik olsa ne olur olmasa ne olur. amaç kişiye yardımcı olmak değil mi?

o değil de o sahneyi hiç bir zaman unutamam heralde. ne canavarca bişeydi o öyle?
  • esek sipasi  (05.12.13 10:52:15)
siklemiyorum, nickini hatırlarsam sonraki duyurularını da siklememeye başlıyorum.

  • zgrydn  (05.12.13 10:52:56)
tik koymayanları ve kendi sorusunun altına alelade bir şey yazıp kendine tik koyanları sevmiyorum.

  • disardayim  (05.12.13 10:56:10)
zgrydn +1

çok da mühim değil.
  • letheavendangered  (05.12.13 10:59:04)
birine cevap yazacağım zaman önceki duyurlarına bakıyorum, tik veren biriyse duyuruyu cevaplarım ama tik koyma adeti yoksa hayatta cevap vermem.

tik koymayınca acaba gördü mü görmedi mi, o kadar cümleyi boşa mı yazdık diye düşünüyorsun ama tik olunca cevabın doğru yere gittiğini anlıyosun. küçük ama önemli bir detay.

hiç yoksa özelden bir mesaj atıp teşekkür etsinler lan.
  • tolga asp  (05.12.13 10:59:22)
çok şeyetmiyorum ama içten içe alınıyorum tabi sonuçta insanım.

  • aktör  (05.12.13 11:00:16)
artık tik atmayan duyurulara tepkiniz diye soranlara tepki göstermenin zamanı bence.

  • sutlu nescafe  (05.12.13 11:00:52)
içimden küfrediyom :) ama yanıtı falan silmiyorum. böylesi daha eğlenceli.

  • paranoyak kedi  (05.12.13 11:02:50)
Çok mühim değil tabi ama gerçekten insan olarak "x" bir konuda ciddi ciddi, görüş bildirme, yardım etme, fikir verme olarak ve gayet doğal yaptığımız bir eylemin akabinde en azından duyuruyu açan kişinin yazdıklarınızı okumuş olduğunu bilmek güzel.
Tik atmaz ise de belki bir daha denk geldiği zaman iplememek doğru olabilir ama yine de çok fazla önemsenmemeli, bence.

  • gece lampulu  (05.12.13 11:05:21 ~ 15:43:20)
işine gelmeyince tik atmayan türleri var bi de bunların.

azalarak bitsin. tam sopalık.
  • cokponcik  (05.12.13 11:07:50)
sanırım bu ben oluyorum.amaç işini görmekse neden illa tiklicem arkadaş.insanlık hali oluyo bzn unutmakta oluyor diyenler olabilir onlarada fırsat vermiyosunuz ama ben cesurca diyorum.alışamadım o tik mi paraf mı ne zerzevatsa.gelin hadi üstüme gelin @esek sıpası yalnız deilsin

  • smokee  (05.12.13 11:08:17 ~ 11:11:27)
Tik bağımlısı olarak yoksunluk çekiyorum. elim ayağım titriyor. sinirli oluyorum. kafam bulanıyor. çevreme saldırıyorum

  • ceycey e  (05.12.13 11:12:45)
ben raporlayıp adminlere mesajlıyorum. çok sinirlenirsem gizli nick ile karşı cins gibi yapıp dışarda buluşma ayarlayıp ağzını burnunu dağıtıyorum. bir kaç kere dayak yedim ama bir daha tik atılmadıgını görmedim.

  • mirac  (05.12.13 11:17:49)
tik bir halta yarayan bir şey olmasa da böyle tiplere kıl oluyorum. cevabımı siliyorum.

  • twelfth  (05.12.13 11:23:56)
siliyorum , bir daha da o kişiye cevap vermiyorum, özeline gidip küfür ediyorum, yetmiyor, trollüyorum, dahada olmadı geçen yakaladım dövdüm. hatta velisini aradım okula çağırdım.

  • killerbee  (05.12.13 11:24:31)
tek koşulda sallıyorum diğer şekillerde önemsemiyorum.

cevabım doğruysa, aynı duyuru içinde tiklenmiş cevaplar olup benim cevap tiklenmemişse kendi yazdığımı siliyorum.
  • lejant  (05.12.13 11:33:57 ~ 11:34:30)
bakmiyorum bile ne geregi var para mi kazaniyorum tik alinca

  • medievalman  (05.12.13 11:39:19)
Whatsup gibi 2 tik olmalı. Birisi okudum yazdığını,diğeri tiklenirse doğru cevap ya da teşekkürler manasında. Ben şimdilik siliyorum. Silmezsem eğer kişinin arayıpta bulamadığı ya da bilmediği şeyi ben cevaplıyorum,belki onun için küçükte olsa bir araştıtma yapıyorum ama verdiğim cevabı okuyup okumadığını bile bilmiyorum.

  • kafadanbacakli  (05.12.13 11:45:50)
soruya cevap veren kimseye atmamissa cok umrumda olmuyor ama biraz gicik oldugum durum bazi cevaplara tik atip bazilarina atmayanlar oluyor. bariz trolleme girisimi vs degilse soruya durustce cevap veren ya da sorudaki eksikleri soyleyenlere tik at iste kardesim, niye tribe giriyosun degil mi?

  • beriberi  (05.12.13 12:15:51)
Tuvaletini yapıp da sifon çekmeyenlere benziyorlar.

  • Tutkun  (05.12.13 12:37:03)
tik atılmış cevapların sonsuza dek kalabilir.
ancak bir iki gün geçmiş ve hala tik atılmamışsa direk siliyorum.
cevabım doğru ya da yanlış olabilir. net cevap vermeyebilir.
diğer yandan emeğe saygı
  • cliquot  (05.12.13 12:42:39)