Kız Arkadaşın Ailesinin Evine Eli Boş Gitmemek

... adına neler götürülebilir?

Çiçek ve tatlı seçenekleri elendi. Büyük bir şey olmasına gerek, son derece öylesine bir şey olabilir.

borcam al bi işe yarasın

galeri.uludagsozluk.com
  • ganyotçu  (01.12.13 11:33:11)
sevgili olarak alabileceğin en kibar şey pasta ya da çikolata.
ev süsü, mutfak gereci falan senin işin olmayan şeyler bana kalırsa.

kızın annesi çiçek seviyorsa; gür, gösterişli bir saksı çiçeği de alabilirsin.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (01.12.13 11:39:24)
ben canlı çiçekle gitmiştim.

borcam olmasın abi sakın. klişeden ölen var.

"evin ihtiyacı olan bir şey" olmasın bu arada. aile babası yanlıs anlar.
  • paranoyak kedi  (01.12.13 11:44:14)
bambu al

  • Kozmik_Rakun  (01.12.13 11:45:59)
istanbul'da isen taksim paşabahçeye uğra oradan 80-90 liralık birşey al..oldukça beğenirler..

  • dedim dedim de kime dedim  (01.12.13 11:53:39)
abi borcam ne ya, ahahha. emin ol borcam alırsan muhtemelen bir dolaba girip, zamanı geldiğinde ev hediyesi olarak bir başkasına götürülecektir. erkek adam borcam mı alır amk. neyse ben olsam güzel bir çiçek yaptırıp bir de pasta alırım en afillisinden.

  • copy paste  (01.12.13 12:34:34)
aileyle daha önceden tanıştıysan şöyle bir şey yapabilirsin.
ev yapımı reçel, salça vs bulup güzelce kavanozlayıp paketleyip götürebilirsin. bazı aileler öyle şeyleri seviyor.
ya da bahçeli evleri varsa değişik bir bitkinin fidanını fln götürebilirsin.
aşure zamanı geçmediyse aşure yaptırıp götürebilirsin.

çok detay vermediğin için aklıma geleni yazdım. üniversite yaşlarındaysanız ve aile de çok kasıntı değilse zaten bir şey beklemezler muhtemelen.

ben bir gidişimde dağ tepe topladığımız turp otlarını yapıp götürmüştüm. daha önce hiç yememişler. çok hoşlarına gitmişti.
gerçi kız tarafı benim ama yine de:)
  • goldentitan  (01.12.13 12:35:02)
kahve al french press al 4 kişilik olanlardan birde lindt çikolata al off mis

  • pembegurba  (01.12.13 13:13:11)
fıstıklı dürüm al, şundan: www.baklavacibayramoglu.com

yanında da dondurma götür bi paket beyaz veyahut pasta tipi bi dondurma da olabilir. bu tip şeylerde bitebilen bi hediye daha uygun olur kanaatindeyim.
  • error522  (01.12.13 13:14:09)