Eyeliner tavsiyesi

Kadınlar candır, canandır diyerek söze baslamak isterim..

Eyeliner olarak Max Factor kullaniyorum uzun zamandir ama kendileri bitmek uzere. Memnunum ama acaba bir degisiklik yapsam mi diye dusunuyorum.

Ay laynır önerileri alalim duyuru kadinlari?

bir çok insanın aksine likit sevmiyorum o yüzden özel fırçası ile mac in katı eyelinerını kullanıyorum ne bulaşma ne yok olma durumu. göz temizleyici ile silmezsem dövme gibi. ve grileşmiyor. çok seviyorum

  • dream state  (29.11.13 17:03:41)
Alix avien benimki, bayagi iyi bence fiyat/performans olarak

  • Idonthaveausername  (29.11.13 17:06:40)
en son max factor colour expert aldım kesin çok kötü çıkacak diye düşünerek ama gayet güzel çıktı. ondan önce maybelline ve rimmel denemiştim ama max factor daha iyi. mac ve bobbi brown'un jel eyelinerları çok iyi diyorlar. bir de lancome artliner var ama kullanmadım.

  • quasiromantic  (29.11.13 17:14:19)
Ben likit eyelinerı daha kullanisli buluyorum ama biraz surmesi maharet istiyor. jel olarak maybelline aldim. Gayet mat, hicbir sekilde akmiyor, bulasmiyor. fiyat/performans olarak gayet iyi.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (29.11.13 17:45:16)
Ben jel eyeliner taraftarıyım mac in eğik uçlu fırçası ve mac in jel eyelinerını aynı zamanda maybelline in jel eyelinerını kullanıyorum ikiside performans olarak aynı ama fiyat olarak baya fark var. Tavsiyem mac fırça ve maybelline jel eyeliner olur :)Tabi herhangi bir bulaşma yok, hemen sabitleniyor, akmıyor,renginide gayet güzel veriyor.

  • faihfati  (29.11.13 18:15:12)
öğrenci işi olaraktan, flormar diyorum :D ama akıyor sanırım ya, ben de değiştireceğim herhalde. gene de sevdimdi ben onu, akmayaydı iyiydi :(

  • pasp  (29.11.13 18:23:15)
the balm'ın olan iyi.

  • devilred  (29.11.13 18:38:39)
fırçalı olanları (jel ya da likit) doğru düzgün sürmek zor geldiği için ucu kalem gibi olan likitleri seviyorum, şu anda rimmel kullanıyorum ama the body shop'unki favorim, süper pigmentli bir siyah.

  • slackerbitch  (29.11.13 19:22:41)