Muğla Milasta yaşamak

İş için muğla milasa yerleşme durumum var. Burada yaşayan veya yaşamış arkadaşlar; acaba burada yaşam nasıl? Yani geçinmek kolay mı ? Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Not: 23, K ve Adanalı

Bir şehirden ne beklediğine göre değişir durum. Milas şehir ile kasaba arasında kalmış bir yerdir, bu özelliği benim için güzel olsa da sen sıkılabilirsin ya da şikayet edebilirsin.

  • Rochefort  (27.11.13 14:10:43)
genellikle milas gibi tatil yörelerinde alt yapı yetersizliği oluyor. şu yağışlı havalarda su baskınlarıyla karşılaşmanız olası. onun dışında milas güzeldir. sezon dönemleri dışında aşırı pahalı bir yer olduğunu sanmıyorum.

  • nax  (27.11.13 14:11:42)
bodruma 45 dakika. havalimanına 20 dakika. güzel bir ilçemiz. yeşillik falan. pazarı da güzel.

  • kelepir  (27.11.13 14:13:48)
şirindir ama küçüktür. rahat ve sakince yaşarsın. bodrum 50 km ve sık araç bulabilirsin. bir dönem yaşadım şimdi istanbul'dayım şansım olsa dakika durmam.

  • syangela  (27.11.13 14:15:31)
Çok bir beklentim yok aslında.. İş güç olacağı için pek dışarda dolaşacağımı zannetmiyorum. Ha haftasonları yakın cevre il/ilçelere gidebilirim keşif için :))

  • ondkz  (27.11.13 14:18:34)
iyidir iyidir, yaşanır Milas'ta.

sana Adana'nın sıcağını da özletmeyeceğinden emin olabilirsin.
  • nesilsiz  (27.11.13 14:42:01)
Muğlalıyım eşim milaslı, muğla merkezde yaşıyoruz.
Buralar süper. Muğla merkez pahalı olur yaşam için. Ama Milas biraz daha iyidir.
Yaşam standardı iyi, ufak bir yer. Gezmek için çevre illere gitmek gerek.
İş nedir acaba özel değilse.
  • superjax  (27.11.13 14:43:35)
@superjax Mühendialik işinde olacağım. Geri dönüşüm sektörü.

  • ondkz  (27.11.13 14:52:10)
milas'ta hicbir sey yok. malesef boyle. araban varsa oren'e kacarsin arada sirada.

  • bigl0rd  (27.11.13 16:13:57)
bafa gölünün kıyısında balık ye bak oh mis :)

  • physcos physcos  (27.11.13 23:38:04)