medical park hastanesi hasta yatış ücreti hakkında

selamlar ,
bir kaç gün önce sgk'nın ek ücret hesaplama sistemini paylaşmıştım.
bugün akşam ablamı sancıları nedeni ile kadın doğum bölümüne kaldırdık ve bir günlük yatış ücreti olarak 500 lira artı ek ücretler istediler .150 lirada ön ödeme verdim.
bende durumu bildiğimi söyledim kendileri de yarın birileri ile görüşebileceğimi söyledi(masa görevlisi vardı sadece).

gss.sgk.gov.tr

bu sistemde standart yatak ücreti ve günlük yatan hasta ağrı takibini seçtim toplamda 122 lira 90 kuruşluk ödeme çıktı.

daha fazla ne ekleyebilirim yoksa bunlar yeter mi?

faturayı istemeyi kesinlikle unutmayın. faturada kalem kalem giderleri yazmalarınıda belirtin. vermemek için direnecekler fatura yoksa para da yok deyin. zaten o ücret bakın nasıl düşüyor.

  • kompisko  (27.11.13 00:33:44)
@kompisko Fatura üzerinde yatışa artı olarak kalemler ekleyip onu 500'e tamamlarlar diye düşünüyorum.

  • alembic  (27.11.13 10:46:09)