last fm'le skroplama yapabilen müzik çalma programı

Winamp artık online kullanılmıyormuş sanırım. Aslında skroplama yapmaya devam ediyor ama değişik bi müzik programı deneyeyim diyorum. Var mı önerisi olan last fm e skroplama yapan?

Ben de Winamp'la skropluyorum, gayet memnunum. Windows Media Player'dan da skroplanabiliyor. Hatta Grooveshark'ta playlistin varsa oradan da oluyor.

  • acelemvar  (23.11.13 22:22:08)
aimp3
+
last.fm scrobbler eklentisi var chrome için şu siteleri skroplayabiliyormuş
22 Tracks
Amazon
AOL Radio
Bandcamp
Daytrotter
Deezer
Fizy
Ghostly Discovery
Google Play Music
Grooveshark
Indie Shuffle
iHeart
Jango
Megalyrics
MySpace
Pandora
Pitchfork
Plug.dj
Slacker (iframe)
Slacker (main page)
SoundCloud
Spotify
Thesixtyone
TTNET Müzik
Tuba.FM
Turntable
Virgin Radio Turkiye
VK
Weborama
YouTube
Z-Music
Zvooq
  • bass solo take one  (23.11.13 22:23:13 ~ 22:31:26)
gelmiş geçmiş en iyi müzik programı olan foobar2000 ile yapabilirsin. üstelik diğer playerların yapamadığını yapıp dinlediğin online radyoları bile skropluyor. sırf bunun için bile foobar2000 kullanılır.

  • cthulhu  (23.11.13 22:26:14)
foobar2000

ve tabi ki itunes.

spotify da premium uyelik olmadan scroplar (sonucta bilgisayarda bulunan mp3leri de dinleme imkanı verdiğinden müzikçalar kategorisine rahatça girebilir)
  • nwnd  (23.11.13 22:26:54 ~ 22:30:17)
foobar güzeldir hem skroplar hem de iyi bir çalardır.

  • paradoxical  (23.11.13 22:26:58)
(bkz: clementine)

radyo yayınlarını da scropluyor. di.fm falan dinliyorsan güzel.

edit: www.makeuseof.com << bu da foobar fanları için gelsin (;
  • astaroth  (23.11.13 22:27:50 ~ 23:55:04)
foobar yüklemeye karar verdim. herhangi bişey yapcak mıyım skroplama için?

  • elloweeth  (23.11.13 22:43:29)
foobar'ı yükledikten sonra last.fm programı vasıtasıyla foobar2000 plug-in'ini yüklemeniz yeter.

  • paradoxical  (23.11.13 22:50:18)