[]

doğumgününde gitmelik meyhane/ocakbaşı tavsiyesi(taksim civarı)

yarın için kızlı erkekli yemeğe çıkalım diyoruz arkadaşlarla taksim veya civarında(eminonu,karakoy vs.de olabilir),ardından da geceye devam edicez işte club mü olur,neresi olursa.meyhane ve ocakbaşı arasında kaldık,ikisi de olur,konsepte uyan mekan tavsiyelerinize ihtiyacım var.teşekkürü de şimdiden ediyorum hatta,hadi bakalım!
 
Tunele dogru elios var. 10 numaradir. Ayrica pazarlik yapin!


  • kumanda pili  (14.11.13 20:55:21) 
taksimden bostancı dolmuşuna binin
www.cinaraltimangalbasi.com

  • female demon  (14.11.13 21:01:25) 
Ya elios ya da kurtuluş madam despina


  • Sskywalkeremre  (14.11.13 21:10:09) 
eleos biraz tuzlu gibi sanki :)


  • xasuo  (14.11.13 21:57:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.