Mazeret dilekçesi için bahane

Part1
eksiduyu.ru

Bugün sabahtan gidip, ben aslında çalışıyodum, tarihlere internetten yanlış bakmışım diye ajitasyon dolu bir dilekçe döşedim. Öğrenci işlerindeki görevli bunu reddederler boşuna verme diye geri verdi. Özel veya devlet hastanelerinden rapor getir dedi. (1 gün bile oluyor)

Rapor dışında şu şartlarda mazereti kabul ediyorlarmış : www.iszu.edu.tr

Napsam ? Aklınıza iyi bir fikir geliyor mu yazılacak ? Dersler aslında sadece sınav olarak zorunlu olduğum dersler ama kredisi çok be amk.. Bişi bulamazsam en sonunda alltan almak zorunda kalıcam. Sağlık olsun...

@disardayim

Çok sordum di mi.. 12 kasım 00:37 de farketmişim sınavın aslında 11inde olduğunu.. Geçmiş tarih olduğu için bütün devlet/özel hastaneler sorun çıkartıyor. Gerçi bende de hayvanlık var. Lanet olsun bu hayat.. www.youtube.com/watch?v=RBN7wyNWgpw‎

Neyse arkadaşlar ben işe gidiyorum şarjım yok.Duyuruya bakamam. Zeka dolu mesajlarınızı bekliyorum Dönünce bakcam.

Selametle
  • raskolnikov2  (13.11.13 14:12:16)
la nasil ögrencilersiniz siz ne sinavinizdan haberiniz var ne haklarinizdan.. önce yönetmeliginizi okuyun kardesim..

  • hosein  (13.11.13 14:17:38)
rapor olayını unut hiç kimse sen 100-200 tl verecen diye kendi sicilini ve kariyerini tehlikeye atmaz.
geçmiş tarihe kimse rapor vermez diğer olasılıklara odaklan.

  • neferkitty  (13.11.13 14:27:03)