saç rengi- tavsiyelere açığız efenim

birazcık değişiklik yapmak istiyorum bi de bi kaç tel beyazım çıktı şu genç yaşımda onlardan rahatsızlık duyduğum için saçımı boyatmayı düşünüyorum.boyarsan beyazlar çoğalır dicek arkadaşlara o iş geçti zaten diyim de :)
şimdi siyah ya da son derece koyu kahve yok yok siyah saç+kaş kombinasyonu
soluk ten. maalesef bu kötü işte. yan, beyaz desen değil bronz desen değil ben de çözemedim zaten.
şimdi ben napam?
kızıl tonları düşünmüyorum yapmıştım zaten
aslında aklımda kahverengi tonları var nasıl bişey gider ki?
çok açık olmasın tabi ama bi yumuşaklık katsın yüzüme?
çok uzun yazmışım özür dilerim.

caps koy, yüzün olmasa bile teninin belli olduğu.

buğday tenli misin acaba?
  • april12th  (06.11.13 15:54:04)
Soğan kabuğu veya baya açık havuç rengi..Saçlarının canlı olmas lazım ki teninde ayak uydursun.
Siyah ve kızıl gibi koyu renklerden uzak dur derim ;)

  • redeath  (06.11.13 15:59:30)
böyle tatlı bir kahverengi oluyor, sütlü kahve gibi. ama ışık vurdukça da sanki hafif sarıymış gibi görünüyor. adını sanını bilmiyorum o cins boyaların.
belki yakışır?

  • avifa  (06.11.13 16:01:29)
fotonu koyarsan yardım ederiz kaldırırsın sonra

  • nunishuris  (06.11.13 16:02:40)
olum utandım şimdi nası koycam caps.
ya öyle açık şeyler olmaz kapkara kaşlarım var o kadar tezat çirkin olur bi de cesaretim yok.
yani böyle çikilat kahve falan altın parıltılı bişiler
isim bilmiyorum işte?
bi de ankarada nereye gideyim boyatmaya?
  • damla cikolata  (06.11.13 16:22:55)
erkeğim, kahve saçlarım var. saç işinden çok anlamam fakat avifa +1 diyorum. şayet yakışırsa inanılmaz güzel durur.

  • papillon7  (06.11.13 16:25:42)
Ee kaşları da boyatıyor hatunlar, kaş boyamadan olur mu hiç..

  • redeath  (06.11.13 16:33:59)
caps koy bence de gözlerini falan silersin.ö m de atabilirsin beauty forumalarda falan takılıyorum az çok yardımcı olabilirim.
çikolata kahve fiks bence ya herkese yakışıyor beğenmezsen geri dönerken yıpranmazda.
benim saçımda boya değil ama kına var orjinal rengide koyu olmadığından böyle bir renge dönüştü bu tonlarda boyatsan güzel olur bence :)

s1311.hizliresim.com
  • hmm  (06.11.13 16:40:03 ~ 17:04:22)
kaşlarını boyamıcaksan hiç bulaşma boyaya inan bin kat daha kötü görünürsün hiç birimiz cara delevingne değiliz bacım :D
4.bp.blogspot.com

  • hmm  (06.11.13 16:44:54)
yok canlar yok kaş boyatmak falan sakat iş onlar bi de zor yani üşengeç insanım ben :)
böyle hanım hanımcık bi kahverengi arıyorum :)

  • damla cikolata  (06.11.13 16:55:22)
@avifa nın dediği renk küllü kumral ama saçını açtırmadan o renge boyayamazsın o da çok zahmetli bi işlem.

  • ekaterina  (06.11.13 16:56:23)
bira sarısı yap.açar seni.

  • anti silence  (06.11.13 17:12:19)
bence de aradığın renk çikolata kahve.

www.marieclaire.com
  • mayaa  (06.11.13 21:06:48)