Bir şirketten ayrılsanız böyle veda maili atar mısınız?

Ekteki foto :)

Danslı manslı video çeken var.

www.gazeteciler.com

Burada da patron reply yapmış kadına
  • raskolnikov2  (06.11.13 13:14:21)
o ekli gruptakilerin %980'ini tanıyorsanız olabilir.
ama tanımıyorsanız saçma olur. shift del ile okumadan silinir.

  • icemanr  (06.11.13 13:15:22)
hayır

  • kaputt  (06.11.13 13:15:23)
çok amatör ve arabesk!

sevgili çalışma arkadaşlarım. (ve amirlerim)
xx/xx/xxxx tarihi itibariyle firmamızdaki xxxx görevimden ayrılıyorum. birlikte çalıştığımız süre boyunca vermiş olduğunuz destek ve paylaştığımız güzel zamanlar için hepinize teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını dilerim. sürç-i lisan ettimse affola!

hoşçakalın.

ben böyle bir şey yazardım.

imla, noktalama v.b. düzeltirdim tabii, böyle sazan gibi yollamazdım.
  • strawberry first  (06.11.13 13:15:32)
ekteki fotoda "beyaz yakalılar" ve "gidiyorum"dan başka bir şey var da ben mi görmedim? mail içeriği nerde ki?

  • der meister  (06.11.13 13:18:37)
biz okumadan silioruz açıkçası veda maillerini. yollarına gül mü dökelim napalım yani. arkadaşım falan değilsen çok şey ifade etmiyor bu veda.

  • hjarteblod  (06.11.13 13:20:00)
@der meister
mail içeriği bu : 2004-2013

  • dereotu  (06.11.13 13:20:01)
bana böyle bir mail gelse hmm çok komikmiş kardeş der silerdim. okuyanların yarısı veda maili olduğunu bile anlamaz bunun.

  • kafkef  (06.11.13 13:21:39)
böyle bir mail alsam bıkkın bir ifadeyle "öff" yapar silerdim herhalde. gereksiz. helvanı mı yapalım yani ne istiyorsun?

  • sir gawain  (06.11.13 13:40:40)
Benimki böyleydi;

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Profesyonel kariyer sürecime XXXXXXXXXX ile başladım. XX XXXXX XXXX tarihi
itibariyle mevcut görevimden istifa ediyorum. Geriye baktığımda bir çok konuda
deneyim kazandığımı ve güzel dostluklar kurduğumu görüyorum. XXXXX’nın ve hatta Türkiye’nin en güzel şubesinde çalışmak büyük bir ayrıcalık.

Zor günlerde tüm sıkıntılarımızı birlikte çözüm üreterek aşmayı başardık. Çalışma hayatım boyunca gösterdiğiniz tüm ilgi, anlayış ve dostluğunuz için teşekkür ederim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Adım Soyadım
Cep Tel: Kişisel Telefonum
E-Posta: Kişisel E-Posta Adresim
  • cliquot  (06.11.13 13:59:57)
Komedi dükkanı olmuş bu veda yazısı. Nokta.

Ananın örekesine kadar yolun var denir böyle dingillere!
  • gece lampulu  (06.11.13 14:27:43)
torpille girdin di mi?

veda e-maili atılır da adam gibi atılır. bir de kendi departmanına, beraber en çok çalıştığın insanlara atılır.

edit: tamam da çalıştığın yeri beğenmediysen hiç yazma. kime ne ki kısa yazdın, uzun yazdın, saydırdın vs.
  • ermanen  (06.11.13 15:37:49 ~ 15:47:48)
5 yıl kadar yabancı sermayeli bir bankada çalıştım, her personel istifası ayrı bir olay olurdu.. ''to: tüm banka personeli'' yapar sonra saydırır döktürürlerdi ve dibine kadar haklılardı. Çünkü 15-20 yıllık emeği olan insanlara köpek muamelesi yapılır ve istifaya zorlanır ve bu zorlama süreci gercekten can yakardı... Yani sorun veda etmemesi kaba olması vs değil sorun işverende bence, gözünün feri gitmiş yaşam sevinci kalmamış çalışanlardan birinin kısa vedası işte...
Gidene değil Vestel'e bakacaksın, öyle bir can sıkıntısı ile gidiyor ki arkada kalanlara söyleyecek sözü bile kalmamış...

  • inspectorjavert  (06.11.13 15:40:27)
yazmam.

  • basond  (06.11.13 17:38:17)