Sarıgül bana inandırıcı gelmiyor sizede öyle mi?

Gülmesi bile zorlama gibi sanki yanılıyor muyum?

Aria ile aycellin birleşmesi gibi, sonuç yine ortada 3g çekmiyor..

  • redeath  (04.11.13 06:38:05)
diğer herkes inandırıcı geliyo da bir tek mustafa sarıgül mü inandırıcı gelmiyo. bu da son dönemin yeni modası herhalde.

athena gökhan da çok kafa bir adam bu arada ya. bu da son dönem modalarımızdan aklında olsun.
  • baldur  (04.11.13 06:41:40 ~ 06:41:56)
nüfusuma geçirmeyeceğim için sorun yok. kendini tokmaklatıp aşk yaşamayı planlayan varsa inandırıcılığı kovalayabilirler.

ben inandırıcı gelip gelmemesine değil, şişliye yaptıklarına bakarım.
  • kamera motor  (04.11.13 06:46:22)
Sarıgülde sıkıntı yok bence diğer arkadaşta sıkıntı var ismini söylemek istemiyorum :)

  • redeath  (04.11.13 06:54:18)
geçen ay bizim sokak daha doğrusu merdiven -şişli'yi bilenler fulya yokuşlarını ve merdivenlerini bilir- hamamböceği istilasına uğramıştı. bi gün sabah iş çıkışı saat 5buçuk gibi adamı kalp vakfının ordaki taksi durağında eşofmanlarıyla otururken gördüm, merabalaştık falan durumu anlattım. neyse, hoş beş derken ben eve geçtim, bi bira devirip duşa girdim. duştan çıkıp sigara içmeye çıktığımda belediye ekipleri merdiveni ilaçlıyodu.
abartmıyorum, yaşadım bunu.

adam benim ayağıma bu hizmeti getiriyosa sikmişim gülüşünü.
normalde chp ile hayatta işim olmaz ama yerelde veririm ağbi.

3.bp.blogspot.com
  • veys zimmer  (04.11.13 06:59:54)
istanbul'u şu topbaş'tan kurtasın da içinden alien çıksın umrumda değil.

  • merhum  (04.11.13 07:01:13)
gelmiyor, ama şans vermek lazım. değişim iyidir.

  • doxanikee  (04.11.13 08:01:32)
Topbaş aday olduğu anda Sarıgül için seçim biter..AKP gidip başka aday koyarsa Sarıgül için bir ışık doğar..

  • kerem75  (04.11.13 08:02:11)
Ben de aynı şeyi düşünüyorum dostum. Zaten istanbulda şansı yok

  • fuerteventura  (04.11.13 09:12:30)
Babamin arkadasi oldugu icin taniyoruz, oyle dusunmuyorum. Disardan oyle gorunuyo bence, aslinda cok iyi insan. Siyaset muhakkak herkesi kirletse bile.

  • nathanieltroy  (04.11.13 09:29:50)
bilmiyorum ki tayyipbin şeker gibi gülümsemesi, barınçın içimize dokunan ağlamalarından sonra sarışeker bana da hiç mi hiç inandırıcı gelmiyor.

  • ground  (04.11.13 09:53:50)
evet, bana da inandırıcı gelmiyor. sanki başkan olunca bazı yolsuzluklar yapacakmış gibi duruyor. halbuki ben oyumu, kesinlikle yolsuzluk yapmamış ve yapmayacak olan birine vereceğim (veremedi)

  • nereye bu gidis  (04.11.13 09:55:21)
bana da gelmiyor yahu.
adam her şey.
sağcı, solcu, dindar, ulusalcı, kemalist, milliyetçi, liberal, komünist... yani tarafı belli değil. herkese mavi boncuk dağıtıyor. bir de kendini türkiye için şans olarak görmesi falan garip. oyumu falan vermem kesinlikle.
  • enkolaykullaniciadi  (04.11.13 11:02:39 ~ 11:03:28)