iphone 5s ile lg g2 pili hakkında

öncelikle ikisininde pili değiştirilemiyor.

bu iki telefonda da pil aynı mı?

geçmişten bildiğimiz pilin ölme durumu benim bildiğim iphone larda yok.

g2 nin pili nasıl?

Valla bi 10 gündur G2 kullanıyorum, bataryasından çok çok çok menunum. 3000 mah pil takılı, Iphone 5s'de 1560mah pil takılı. Çok aktif kullanıyorum, telefon sürekli elimde watsapından tut, haritasıydı, foursqaureiydi, 3d oyunlar filan tam 1 gün gidiyor. Oyun moyun oynamasam, sadece telefona, sms, watsap kullansan 2 gün bile gider. Aynı aktiviteyi iphone'da yapsam aynı gün içinde 2-3 kere şarj takviye etmek zorundaydım.

  • 3200  (03.11.13 16:37:54 ~ 16:39:36)
g2'nin pili:
gsminsider.com

iphone'un pili:
cdn.funkyspacemonkey.com
  • mr.goodcat  (03.11.13 16:40:11)
Her sistemin çalışma şekli ve batarya kullanımı farklıdır herşey kaç miliamper olduğu ile alakalı değil, dolayısıyla biri 1560 diğeri 3000 demek çok saçma.

Yine de bu konuda g2 daha başarılı tabi iPhone'u her gün en az 1 kere şarj etmek zorundasınız .

5s kullanıyorum.
  • giderbey  (03.11.13 18:16:50)