bakimli arkadaslar bi bakin

1. Hangi deo dan memnun kaldiniz ? (Axe sizce nasil?)
2. Sampuan ? (bu gün ilk kez head&shoulders aldim ve cok beyendim)
3. dusjel ? (En kalici koku ?)

1- deodorant axe tercih etsem de işe yaramıyorlar. roll on çok daha iyi.
2- saç tipine göre değişir. bana çok iyi gelen senin saçına sıçabilir. deneyerek bulacaksın.
3- palmolive thermal spa çok iyi cdn.positive.com.tr
  • armagan  (03.11.13 01:44:16)
2. kesinlikle head&shoulders değil. sizin oraların markası 'tresan' var. o iyidir. h&s kepekleri götürür ama saçın da amına koyar yavaştan.

  • nodrap  (03.11.13 01:47:48)
erkek olmasam da erkekler icin yaziyorum:
3. old spice komodo (cok cok guzel kokuyor ve oldukca kalici)

  • little miss rejectee  (03.11.13 01:47:54)
bakimli degilim de gene de cevap vereyim

1-adidas ice dive - enteresan bi his kullanip denemen gerek. bildigin nane yiyip soguk havada nefes aldigindaki his var ya onu hissediyorsun.
2-armagan hakli.
  • wiillii  (03.11.13 01:52:11)
Bugün ilk kez kulandim h&s ve sacimi mis gibi temizledi ve yumusati. Bakam 1 ay sorna nasil olacak

  • samiabi19  (03.11.13 01:52:44)
axe africa iyi ama bond'un yeşili ondan daha iyi yeni keşfim.
şampuan head çok iyi elidorun mavi kutusuda iyi.

dus jelinin markasını unuttum panpa.
  • zlatanibrahimovic11  (03.11.13 01:56:27)
3 palmolive ylang ylang(mor olanı) hem çok güzel hem kalıcı

  • reverse engineer  (03.11.13 02:00:10)
nivea silver protect.

nivea işi biliyor azizim !
  • kuul  (03.11.13 02:05:00)
1 ve 3. hangi parfümü kullanıyorsan onun deodorantını al bence. deodorant ve duş jeli setleri oluyor parfümlerin. böylece farklı farklı kokular birbirine karışmamış olur.
2. şampuan, senin saçına hangisi iyi geliyorsa.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (03.11.13 02:11:42)
deodorantta rexona uzerine yok deneyimlerime gore.
sampuan tresemme, almanyada var mi bilmiyorum.
jel dove sensitive skin.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (03.11.13 02:17:52)
1- Old Spice Bahamas

2- Kiehl's 1851 Fortifying Shampoo

3- Jack Black Shower Gel
  • latios  (03.11.13 02:39:19)
niveadan başka işe yarayan deodorant görmedim.rexona dahil.hele parfümvari deoları koltuk altına sıkma bence çünkü hafif bi terle karışınca ilginç kokan insanlardan yapıyor direk.hani ter desen değil pislik desen değil.iyi bi koku da değil.değişik kokan insan kokusu böyle muhallebi gibi.hah işte öyle oluyor.

hele az roll on az deo sıkıyorum üst üste(ama az az sık yoksa cilde zarar.).mekanda koltuk altıma yumulan kızlar falan oluyor ara ara.

şampuan hala arıyorum.bioblasa çam terebentin kattım.onu kullanıyorum.şimdilik iyiyiz.

çok terleyen bi insan olduğum için duşjel beni paklamıyor.bildiğin hacı şakir hamam sabunuyla oluyorum.duşjellerini beceremedim ya da bilmiyorum aşağı atlıyo hiç köpürmeden falan sinir oluyorum.
  • aşksız prens  (03.11.13 03:14:52)
2. markette satılanlar arasında saça en zararsız şampuan bebe şampuanı. dalin süper. her gün kullanırsanız kepek filan kalmaz.

  • m e l t e m  (03.11.13 12:44:40)
deodorant için nivea'yı tek geçerim, duş jeli için palmolive'in thermal spası

  • ufo goren masum koylu2  (03.11.13 19:37:05)