fotoğraf çerçevesi

selamlar.

odama bir çok fotoğraf asmak istiyorum. fotoğraflarımı yazdırmak sorun değil fakat direk o şekilde asmak istemiyorum.

şık ve hoş dizayn edilmiş çerçeveleri nasıl olabildiğince ucuza getirebilirim? kendi yapabileceğim şeylere ya da yaratıcı çözümlere açığım. birkaç fotoğrafın yazdırma maliyetini bile hesaplarken, çerçeveleme maliyetine dikkat etmem gerek.

hiç çerçeve olmadan asmak nasıl olur? yaratıcı ve şık fikirlere ihtiyacım var.

İp ve mandal en uygun ve güzeli bence. burada satılıyor da ama kendiniz yapabilirsiniz mis gibi :))
www.buldumbuldum.com

  • eli eli lema sevaktani  (02.11.13 12:15:48)
ben de lisede odama afiş asma işini ucuza getirmeye çalışıyodum. marangoza gittim dedim böyle böyle. bana dört tane tahta parçası verdi. köşelerini de birleşecek gibi kesmişti. bunlar işini görür mü dedi görmez mi dedim. bi de tahtaların birine asmak için delik açtı. borcum ne dedim gerek yok dedi eyw dedim. geldim o tahta paralarını birbirine yapıştırdım. apişi üzerine raptiyeledim. çok da şık durdu.

  • duydukduymadıkdemeyin  (02.11.13 12:19:54)
hazır puzzle çerçeveleri gibi ucuz, kartondan çerçeveler var çok şık. koçtaşa bulabilirsin yanılmıyorsam

  • congratulations  (02.11.13 12:39:49)
fotoblok kullanabilirsin. çerçeve değil ancak arkasını köpüklü bir malzemeyle kaplarlar ve iple asabilirsin. 50*70cm boyutları 8-12 TL maliyetlidir.
Ozalitçiler, baskı merkezleri ve birçok tabelacı bunu yapabilir.

  • Kenboi  (02.11.13 13:54:22)