Zor bir telefon sorusu..

cepten konuşurken aynı zamanda konuştuklarımızı layıt edebiliyor muyuz?
Yada cepten dinlediğimiz radyoyu..

eskiden kaydediliyordu, eski sony ericsson w700i telefonumda direkt kayıt diye seçenek çıkıyordu. Sonradan yasalar-etik vb. şeylerden dolayı üreticiler o özelliği kaldırdı diye biliyorum. Ama hani android bi telefonda olmaması için bi engel yok bence, yazılımı bulunabilir gibi geliyor.

Radyo kaydediliyordur herhalde yine çeşitli uygulamalarla falan
  • rodriguez2  (01.11.13 19:42:41)
Nokia E 72'de bir program var. Ciddi ciddi kaydediyorum ben

  • hicunutmam  (01.11.13 19:43:23)
android call recorder programları var o işi gören.
radyonun kendiliğinden öyle bir özelliği var samsungda..

play.google.com
.
  • cokponcik  (01.11.13 19:59:52 ~ 20:01:19)
cokponcik teşekkürler tavsiye edeceğin bir tanesi var mı? Çok kişi birçoklarını kullanamamış

  • sonhakan  (01.11.13 20:27:05)
play.google.com

bunda sorun yasamamıstım ben. rica ederım
  • cokponcik  (01.11.13 21:15:42)
kayıt ettiğin şeylerin resmi bir geçerliliği yok yalnız. yani sonradan oturup kendin dinlemek falan istiyorsan onu kastetmiyorum, atıyorum bir olay olursa o konuşmanı mahkeme kabul etmiyor. çünkü yasalara göre kendi telefonunda, kendi hattında bile olsa görüşmeleri kayıt etmek suç. böylede saçma birşey.

  • karisik hisli adam  (02.11.13 01:34:21)