isyerine goturmelik sandvic

Ogle yemeklerini begenmiyorum bazen. ya da arada acikiyorum.
Salam sosis cok mu sagliksiz olur? Ya da jambonlar? Peynir ve domatesle aram iyi degil.
Nasil bir seyler hazirlayabilirim?

ton balığı.

  • sparkle kiddle  (31.10.13 16:56:00)
hergün sandvic de bıktırır. kaşar morul salam klasiktir ve güzeldir.

amerikan salatası veya tonbalığını da düşünebilirsiniz.
  • eurhka  (31.10.13 16:56:18)
Şu amerikanlarım popüler peanutbutter-jelly'si de güzel oluyor. Epey de besleyici ve yapması kolay.

  • Haldamir  (31.10.13 16:59:35)
tavuk fileto yağsız, ekmek arası, yanında salça ya da domates..

  • anonymice  (31.10.13 17:02:42)
Evet salam sosis biraz sağlıksız olur. Şöyle söyleyeyim, bizim ailenin baba tarafı nesillerdir et işiyle uğraşıyor. Babam hayvanın her yerini her şekilde yer ama salama sosise hiç bulaşmaz.

Salam yine belki bir yere kadar gider, ama özellikle sosisler hayvanın yenebilecek her yerini çıkardıktan sonra kalan deri kemik vs kısımları öğütüp ilaca basarak yapılıyor. Özellikle bu tip et ürünlerinin Türkiye'deki standartları pek iyi değil. Bence yemeyin.

Ton balığı, somon, yeşillik, roka, avokado, tavuk, haşlanmış yumurta, ıspanak yaprakları, mayonez, zeytin, hıyar, kara lahana, mantar, biber, brokoli, pancar, limon, maydonoz... Sandviçe koyacak malzeme çok.
  • 386 dx  (31.10.13 17:05:47)
unonun tam tahıllı bir sandviç ekmeği var, kepek gibi görünüyor esmer ama tadı beyaz ekmek gibi çok güzel. üzerinde susam falan tarzı şeyler serpili.
çok tahıllıymış adı premium diyo

  • innerbliss  (31.10.13 17:07:33 ~ 17:08:26)
ton balığı ağır kokar. illa koyacaksanız lightlarından koyun daha az kokar.

  • perferil  (31.10.13 17:12:26)
dilimlenmiş hindi füme satılıyor pınar'ın namet'in falan. onları deneyebilirsiniz. hem salam, sosis gibi ağır olmuyor hem de soğuk tükegtildiğinde tadı kötü değil.

  • in pyjamas  (31.10.13 20:26:55)