cep telefonu önerisi

iki adet cep telefonu almaya niyetlendik. bir tanesi alt seviye olsa yeterli, diğeri galaxy s3 veya s4 ya da iphone 4-4s veya bunların ayarında bir şey olsun istiyoruz. hangi telefonları önerirsiniz ?

lumia 520 güzelmiş, var mı kullanan?

lg g2
note 2 (ekran 720p ama)

  • ergenpezeveng  (12.10.13 00:38:59)
s3-s4 veya iphone 4s demişsin.sadece söyleyebileceğim şu,eğer iphone kullanıcısısyan ve seviyorsan ios'u android'e sakın ama sakın geçme.ben yaptım o eşekliği olan 1500 liraya oldu.attan inip eşeğe değil tapire binmek gibi.güvenliğin g'si yok sistem de,ben iosun bokunu yiyim o derece nefret ettim androidden.

he ben zaten kullanıyorum,kullanırım dersen android için lg g2 tavsiye
ederim.gayet iyi telefon android olması dışında.

ister fanboy diyin ister dalga geçin.

ah ulan apple.şu ekranı azcık büyütseydiniz de maceralara atmasaydınız beni.
  • jpsartre  (12.10.13 00:41:30 ~ 00:45:29)
ben de android kullaniyorum. guvenlikle ilgili sorun filan yasamadim kredi kartim direkt telefona tanomlidir marketten surekli alisveris yaparim. aldigi. tum uygulamalar ucretlidir. ne takilma ne donma ne guvenlik sorunu yasamadim. ben note2 kullaniyorum merak ettiyseniz. yani daha once android kullanmadiysaniz kendi deneyimimi yazayim dedim. ha ro. filan da atmadim telefonun orijinal hali. antivirus filan da yok.

  • ergenpezeveng  (12.10.13 00:48:37)
1 yıldır s3 mini kullanıyorum gayet memnunum.bugün gördüm darty 700 TL ' ye satıyordu.

  • hystarie  (12.10.13 00:55:44)