verilecek kıyafetler

Selam gönül dostları,

Elimde çoğu az kullanılmış kıyafetler var. Bir gün, "Bu kadar kıyafet niye bende?" sorusundan yola çıkarak ayırdım, azalttım kıyafetlerimi. Giymediğim, dolapta duran kıyafetleri ihtiyacı olanlar giysin dedim. Neyse, sorum şu, çeşitli kurumlar var bunları alan, belediye var, ama bu kıyafetler şımarık bir genç kızın kıyafetleri.
Yani aslında şöyle bir profil var aklımda, istanbul'a yeni gelmiş, ihtiyaçlarını karşılayacak kıyafeti var olan ama mesela sosyal ortamlarda kendini rahat hissedecek kıyafetlere ihtiyaç duyan genç kızlara vermek çok daha yerinde olur. Ve bu kıyafetleri verdiğimde alınıp satılmasının da önüne geçer diye düşünüyorum.
Kısaca söyleyemediğim şey, var mıdır tavsiyeniz, mesela yurtlar birliği falan var mıdır böyle işler yapan?

çok mu detaycıyım, kadıköy belediyesine vereyim hepsini, yolunu bulur mu?
ama o kızlar?

bak şu anda tam üstünde bir duyuru var. (git: 669372)

bi iletişime geçsen belki de universiteye yeni başlamış bir genç kıza yardımcı olmuş olursun :)
  • eofor  (03.10.13 23:11:38)
o olmazsa şu
twitter.com

  • paradoxical  (03.10.13 23:18:05)
başlık okumama alışkanlığı (:
Ama bikaç kızlık eşya var ya. 4-5 kişiye yeter ( çok utanıyorum)

  • neynep  (03.10.13 23:29:42)