avrupada gezmelik şehir

2 ya da 3 er kişisi olarak avrupaya gezmeye gidecez. böyle gece hayatı iyi, bol gezilecek yer olarak hangi şehirleri önerirsiniz?

Barselona-Belgrad-Kiev

  • senbanabakma  (01.10.13 01:18:38)
Gezilecek yer olarak:
Roma-venedik-paris-milano-barcelona
Diger tercih olarak: berlinde guzel sehirdir.

Gece hayati:
Barselona-berlin

Bu mevsim soguk olur paris taraflari onu belirtiyim.
  • kedidir o kedi  (01.10.13 01:31:00 ~ 01:35:20)
klasik bir tur var; krakow-budapeşte-prag ve viyana. orta avrupa tercih edersiniz rotanız bu olsun.

  • social strata  (01.10.13 01:45:15)
gideceğiniz tarih aralıklarında özel etkinliklerin olup olmamasını da göz önünde bulundurun derim. mesela şu günlerde Münih'te Oktoberfest'e katılmak güzel olabilir. "şu tepenin ardı Münih'tir" repliği ile Şener Baba'da anılabilir:)

  • candanag  (01.10.13 02:00:13)
barselona-paris

  • jimjim  (01.10.13 03:32:14)
italya dan uzak durun derim en kötü gece hayatı,ispanya ve yugoslavya dan ayrılan ülkeler güzeldir

  • sergio35  (01.10.13 04:16:05)
Barca yapın derim, eğlence mekanları hepsi yanyana, free mekanlar ve clublar hepsi yakın birbirine, gitmişken ibiza'ya da ugrayin ama kapanış partileri de bitmek üzeredir.
Ibiza'ya gidene kadar Barca'nın gece hayatı çok güzel gelmişti :)

  • dapda  (02.10.13 21:14:10)