ups (elektrik kesintisi için)

elektrik kesildikten sonra laptop + modemi 30 dakika kadar idare edebilecek bir ups aramaktayım. yada daha uzun süreli olanları da yazabilirsiniz. ona göre uygun olanı alabilirim.

bütçe 500 tl

ek olarak aşağıdaki gibi bişi var ama iş görür mü dersiniz?

www.vatanbilgisayar.com

600 VA ile de isin görülür, bence bu kadari abartili olur hele de isyeri degilse.

  • hosein  (30.09.13 15:03:44)
işyeri değil. evde kullancam. peki ses yapıyor mu bu meretler? eğer bu iş görürse alabilirim. 30 dakika değilde 1-2 saat götürürse de iyi olur yani.

  • kambocya diasporasi  (30.09.13 15:05:44 ~ 15:21:42)
600 va ile 30 dakika imkansız yapamazsın.
bu gösterdiğin ile olabilir.
ses olayıda;içindeki röleden dolayı az bi titreşim sesi çikarır.
  • tadutadu  (30.09.13 15:21:17)
30 dakika görmez ama evde 30 dk da anlamsiz sonucta bilgisayarin hasar görmeden kapatman yeterli olacaktir. ha illa ki yarim saati bulacam dersen 1 kVA alman gerekir.

ses olayina da takilma fazla, ups'lerde ses az olur.
  • hosein  (30.09.13 15:28:06)
ses olayı bildiğim kadarıyla fanı delirince oluyor onu da değiştiriyorsun sıkıntı olmuyor. diğer sesleri bilemem

  • patr  (30.09.13 16:45:52)
Laptop un pili var niye onu bagliyorsun ki?
sadece modemi baglarim dersen 600kva ile saatlerce calisir derim
Laptopu da takarsan bir saate yakin gider
  • sttc  (30.09.13 18:13:14)