chrome update

chrome geçen gün güncelledi kendisini, izin vermez olaydım.

durduk yerde skype eklentisi kurmuş, adres çubuğunun yanına yerleştirmiş. ama bu eklenti yüzünden chrome sürekli donuyor, eklenti ile ilgili skype hata mesajı veriyor... tarayıcım 386 bilgisayar performasında :(

denedim, disable seçeneği de aktif değil. herşeye müdahale edebiliyorum, skype eklentisi hariç.

ne yapacağım ben?

ek: bir de feedly eskiden chrome açılınca normal tablardan daha minnacık bir şekilde otomatik olarak açılırdı. şimdi ben açmadıkça açılmıyor, açılınca da normal tab gibi görünüyor. onun da eski minik halini istiyorum.

tarayıcının arama çubuğuna "chrome://chrome/extensions/" yazdığınızda ulaştığınız kısmından skype'ı çöp kutusuna gönderdiğinizde de gitmiyor mu yani? bir önceki sürüme dönmeyi denediniz mi?

  • kmtetrfn  (30.09.13 12:30:40 ~ 12:38:21)
olmazsa, yine tarayıcının arama çubuğuna "chrome://plugins" yazın, ve çıkan listede skype varsa devre dışı bırakın.

  • kmtetrfn  (30.09.13 12:48:12)
teşekkürler işte bu! sanırım oldu, performansı biraz bekleyip göreceğim mecburen...

ilk verdiğiniz cevaptaki gibi yapıyordum. ancak o zaman çıkan iletişim kutusunda disabled seçeneği ve çöp kutusu kullanılmaz durumda. anlamadım neden.
  • strawberry first  (30.09.13 12:58:55)
geliştirici modu'nu tikleyince de mi silinmiyor?

  • patr  (30.09.13 13:01:39)
belki skype'ı bir windows servis hizmeti olarak çalıştırıyor da olabilir. görev yöneticisindeki görevlere ve hizmetlere de göz atmak gerekebilir.

  • paradoxical  (30.09.13 13:28:41)