general mobile'ı nasıl bilirsiniz?

evet sorum bu : general mobile'ı nasıl bilirsiniz?
samsung d880 ile general mobile dst700 arasında kaldım
şimdi; samsung tanıdığım bildiğim marka, general mobile ise hiç kullanmadım etrafımda kullanan da yok o yüzden tanımıyorum. gm dst700 tip olarak özellik olarak tam aradığım telefon ayrıca samsung d880in neredeyse yarı fiyatı. aynı özellikleri olan 2 telefondan birine 2 kat para vermek de hiç istemiyorum be duyuru!

gm alsam elimde patlar mı? kullanan bilen tanıyan bir el atsa ne güzel olur..

d880 tabii ki. lafı bile olmaz.

  • el magico  (02.04.09 15:29:59)
general mobile kullanan bir iki arkadaşım hiç memnun değil.

  • sui  (02.04.09 15:56:14)
beynin fokurdasın istemiyorsan d880 al. çift hatlı olmasına rağmen 0.2 gibi düşük sayılabilecek bir sar değerine sahip. gm'de bu değer 1'i geçiyor ki çok tehlikeli. aman diyim. eğer illa gm alacaksan da kulaklık olmadan(bluetooth da değil, kablolu) kullanma.

kullanış olarak ise samsung 3-5 kere eline verir gm'in. ben 1 yıldır kullanıyorum. gayet memnunum.
  • teritori  (02.04.09 16:49:28 ~ 16:49:53)
kesinlikle kotu biliriz efenim. bakim tamir teknik destek ve ozellikle yazilim hususunda basarisiz bir cihaz / firma.

  • paradoxical  (02.04.09 16:57:32)
dstm1 kullanıyorum, tek işlemcili çift sim hat gayet güzel çalışıyor iki hat da açık. günde 30 dakika kadar konuşmayla 4 gün gidiyor pili. müzik fena değil, arabada dinliyorum. kamera gündüz çekimleri başarılı ama gece çekimleri berbat. başkaca bir özellik kullanmıyorum. sar değeri de 0.653W/kg imiş. telefon olarak iyi diyebilirim. teknik servisine işim düşmedi ama herhalde iyi değildir. fiyat/performans başarılı denilebilir.

  • cozefka  (02.04.09 17:34:52 ~ 17:36:02)
sakın general mobile yi aklından bile geçirme.çok pişman olursun sonra
d880 de de üretim hatası var cihaz çift sim kart takılıyken sürekli hata çıkarıyor.
sen alacaksan sony er k790i al
yada daha profosyenel kullanmak istiyosan blackberry al
  • cold12  (02.04.09 21:39:29)
@cold12: bir yıldır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. iki sim kartım da sürekli takılı. sadece ikinci hatta çok az bir ses kısıklığı oluyor o da çok fazla önemli değil.

edit: hatta şöyle diyeyim; etrafımda 6 kişi daha kullanıyor. hiçbir sorun yaşadıklarını duymadım.
  • teritori  (03.04.09 00:43:44 ~ 00:44:46)
@teritori:kullandığın cihaz türkiye de en çok soru çıkaran cihazlardan biri.samsung teknik servisinde çalışan biri olarak cvp vermekteyim...

  • cold12  (03.04.09 23:23:38)