hollowlife mağduruyum

arama gücüne inandım ve buldum, duyuruda alkol satışı olurken benim alkol satışı olmayan duyurumu kaldırdı. Aşağıdaki duyurumda illegal içerik var mı ?

"satılık olmayan absinthe" başlıklı duyurunuz "hollowlife" tarafından aşağıda belirtilen gerekçe ile silinmiş.

Gerekçe: Yasal açıdan sorun oluşturabilecek aktivite/içerik.
Moderatör Notu: [yok]

Bir hata olduğunu düşünuyorsanız kendisine mesaj göndererek durumu bildiriniz, bu mesaja cevap yazmayınız.

Detay

Başlık: satılık olmayan absinthe
Duyuru: az önce satılık absinthe duyurusu açtım, legal değil diye silindi..
Saat 10dan sonra içki satışı yasak :)

olur da absinthe ihtiyacı olan varsa beni bulabilir,

NOT: bu ilan satılık ilanı değildir, absinthe hakkında bilgilendirme yapacağım :)

birazdan kanatlanmak istiyosun sanirim.

  • rentts  (15.09.13 12:39:07)
sadece soru sordum, illegal içerik var mı diye.. Bunun için kanatlandırmaz herhalde

  • facebook  (15.09.13 12:40:45 ~ 12:56:51)
Illegal olacak legallerin hepsi

  • cecilia  (15.09.13 12:45:13)
Ihtiyaci karsilamak satmak ya da saglamaktir, kanunla belirlenmis saatlerin disinda yapamayacaginiz bir sey, en azindan boyle yorumlanabilecek "yuvarlak" bir duyuru. Hollowlife'a hak verdim, ben de silerdim.

  • nooneatall  (15.09.13 13:16:36)
abi valla çok zorluyorsunuz ya. yani adama ananı öpeyim dersen niyetin bellidir ama ben iyi niyetli söyledim diyemezsin. yok ihtiyacı karşılıyormuş da satılık değilmiş. belli işte.

  • xenophobe  (15.09.13 13:18:46)