Eve alarm sistemi

Selam dostlar, eve alarm malarm bişey taktırayım diyorum. Semt çakal çukal dolu. Pronete baktım, çok kötü şeyler yazılmış. Iyisi nedir bunun? Fiyatlar nasıl mesela?

Pronet kotu idi, ben orada calismaya basladim, duzeldi :)

Isin sakasi bir yana, polis, ambulans gibi hizmetleri saglayabilecek baglantisi olan bir alarm sirketi ile calisin, pronet olmasa bile.
  • nooneatall  (12.09.13 21:25:41)
kiralama sistemlerde(pronet,tepe,kale güvenlik,mgs)ortalama aylık 70tl gibi bir rakan çıkar,dedektör sayısına göre bu rakan artar.
satın almak istersende temel paket diyebileceğimiz(1pır,1 manyetik kontak,panel,akü,trafo,keypad,siren)600tl civarı kurarlar,istersen alarm haber alma bağlantısı yaptırırsan yıllık 150-200 tl arası bir para vermen gerekir.
teknik anlamda sormak istediğin birşey varsa yardımcı olabilirim.
  • sealth  (12.09.13 22:30:48)
yale alarm al kendin kur hocam.300 tl bir kere verirsin başka para çıkmaz

  • ceycey e  (13.09.13 00:58:55)
İşin profesörü www.videofon.com.tr de Levent Beyden bilgi alınız.

  • excespeace  (13.09.13 08:19:38)
kiralama sistemleri çok pahalıya geliyor.

bence yale alarm alıp 300 tlye (en iyilerinden biridir. pili çok uzun gider. kablosuz) buna ek 60 tlye pir hareket sensörü alırım kurarım.

evde olan biteni göreyim dersen, birde 400 tlye kamera sistemi taktırırım.

ilk başta çok para veririm ama yıllarca kafam rahat olur.
  • ceycey e  (05.10.13 06:30:13)