kalorisi az sarhoş olma yöntemleri

sb.

(bkz: tekila)

  • kennym  (10.09.13 17:20:26)
kolonya

  • f_d  (10.09.13 17:21:01)
tekila kalorisi en yüksek içkilerden biri. porsiyonuna göre en az olanlar şarap ve sonra biradır.

  • dahili meddah  (10.09.13 17:22:09)
Su icerken kendini 'sarhos oluyorum sarhosum' diye sartla, olur bence hahah

  • Idonthaveausername  (10.09.13 17:22:19)
Idonthaveausername +1

  • lord  (10.09.13 17:25:09)
bir arkadasim arastirip su sonuca varmisti ama ne kadar guvenilir bilmiyorum:
cin - light tonik

  • natnan  (10.09.13 18:05:20)
bi yöntem biliyorum ama sana gelmez cevriye. boğazını kurutur.

her gün vuruyom guru guru
  • bigl0rd  (10.09.13 18:05:25 ~ 18:24:22)
kalorisini kabullen öyle sahoş ol. ama ben sana yine de bir kıyak yapayım çok zor olmadı "google ettim". sen de etsen bulurmuşsun.

Kırmızı Şarabın Kalorisi Daha Az

* En masum her zaman için şaraptır. Uygun miktarlarda tüketildiği sürece antioksidan özelliği ile sağlımız için faydaları da söz konusudur.
* Kırmızı şarap beyaz şaraba oranla daha fazla antioksidan özelliği taşısa da ertesi gün yarattığı olumsuz etkileri daha fazladır.
* 125 ml beyaz şarap ile aynı miktardaki kırmızı şarap arasında çok fazla kalori farkı olmasa da kırmızı şarap daha az kalori içermektedir.
* 125ml beyaz şarap 93 kalori, 125ml kırmızı şarap 85 kaloridir.

Diğer İçkilerin Kalori Tablosu

* Bir su bardağı normal bira 144 kalori.
* Bir su bardağı light bira 108 kalori.
* Bir kadeh rakı, viski ve votka 250-300 kalori.
* 40 ml. meyve likörü yaklaşık 140-160 kalori içerir.
* Votkanın 25 ml'si ise 55 kaloridir.
  • kirazıseviyorum  (10.09.13 18:15:32)
vodkanın kalorisi biradan fazla mesela ama sarhoş olmak için çok daha fazla bira içmen lazım. şarapla da aynı mesele. vodka içerek daha az kaloriyle sarhoş olabilirsin. vodka + şekersiz red bull yap mesela.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.09.13 18:36:54)
şimdi kalorisi az diye beyaz şaraba yüklenmek mantıksız çünkü sarhoş olmak için 70liği bitirmen lazım. bu yüzden en iyi yol vodka. ancak vodkayı meyve suyu gibi şeylerle karıştırsan olmaz. ya sek içeceksin ya da light ürünlerle. kısaca;

bugunku antremanda goz dolduran futbolcu+1
  • hayley williams ile evlenecek genc  (10.09.13 18:43:05)
etil alkolun grami zaten 7 kcal. bu durumda alkolsuz bi' seylerle sarhos olman gerekecek. bigl0rd'un cevabi senin ihtiyacin olan sey bence.

  • osuruklu  (10.09.13 21:26:53)