ssg entrysi

şimdi arkadaşlar sözlükte (bkz: makul faşizm) adında bir başlık açılmış ve başlığın ilk entrysi (robin, 06.09.2013 15:35)şeklinde oluşmuştur.

asıl konumuz olan 2. entry ise (ssg, 06.09.2013 15:38) şeklinde.

işin tuhaf kısmı ise ssg nin 3 dakika içinde mevzu bahis olan başlığı solda görüp, hakkında bir şeyler düşünüp 5 paragraftan oluşan bir entry yazması nasıl oluyor?

ssg başlık açmadan önce çevresinden birine söyleyip kısa bir bkz yazmasını rica ediyor ve ardından bir metin belgesine not aldığı entrysini mi yapıştırıyor?

antik.eksisozluk.com

bu konu nasıl meydana geliyor?

  • [silinmiş]  (06.09.13 16:45:21)
1. başkasına ait olup silinmiş olabilir

  • ssyumusakg  (06.09.13 16:46:52)
makul faşizm entrysi 15.33'te zaten hazır ssg'nin. burada makul faşizm için bakınız vermiş. onu gören robin de o başlığı bakınız ile doldurmuş daha ssg yazmadan. ssg de onun üstüne entrysini girmiş. yani robin'den öyle bir istekte bulunmamış olabilir. başlığın fikir babası ssg gibi duruyor.

edit: ssg de fikir babası değilmiş başlığın. ama robin'in ssg'nin entrysinde görüp de doldurmuş olma olasılığı yüksek yine de.
  • lemmiwinks  (06.09.13 16:47:17 ~ 16:52:38)
şey olmasın bu güncel bir başlığa verilmiş bir bkz olup da ikisi de boş bkz olduğunu görüp aynı anda doldurmaya yeltenmiş ve ssg biraz geç kalıp 2. olmuş olabilir mi?

edit: tahmin ettiğim gibiymiş lemmiwinks olayı açıklığa kavuşturmuş dağılabiliriz
  • rotten head  (06.09.13 16:47:56 ~ 16:48:44)
  • midesiz  (06.09.13 16:48:02)
başlığın başa kalması diye bişey var :))

  • coripack1  (06.09.13 20:55:28)
ssg boş bakınız doldurmaya başlamış, bitirmeden 3 dakika önce robin başka bi bkz vererek başlığın ilk entrysini girmiş. ssg submit ettiğinde ikinci entryi girmiş.
başlık başa kalsa bile entry numarası sabit kalıyor, o yüzden başa kalma olmamış.

  • spankenstein  (06.09.13 22:49:21)