Mad Men? The Mentalist?

Eşimle beraber bir sonraki her bölümü merakla bekletecek bir dizi arıyoruz. Hangisi?

ikisi de öyle bir sonraki bölümü merakla bekletecek diziler değil. hele mad men, diyalogların ve detayların tadını çıkara çıkara izlenecek bi dizi.

illa ikisi arasından aramıyorsanız yine aklın ön planda olduğu white collar, orphan black, suist öneririm, daha heyecanlı diziler.
  • tescillimarka  (04.09.13 22:25:06)
kesinlikle sherlock.
allahsızlar öyle yerde bitirdiler ki meraktan geberezaaam. (sadece sezon finali değil her bölümü böyle bu arada)

  • papillon7  (04.09.13 22:29:40)
person of interest.

  • esmer  (04.09.13 22:37:56)
ikisi arasındaysa mad men. gelişen bi hikaye var. mentalist'te ise her bölüm çözülen vakalar falan. tavsiye olarak verilen person of interest de benzer şekilde. tırt yani. ama mad men iyidir, biraz yoğunlaşmanızı bekler sizden. illa dibim düşsün manyağı olayım dersen breaking bad, game of thrones derim.

  • icim urperiyor  (04.09.13 22:51:43)
ikisi de kesinlikle.

  • p girl  (04.09.13 22:55:01)
person of interest +1

  • albayrak  (04.09.13 23:11:41)
mentalist çok güzel dizidir ama her bölüm farklı bir dava işlediği için sonraki bölümü çok merak ettirmez. x-files gibi sezon ortalarında 1-2 kere ve sezon finallerinde baş karakterin hayatıyla ilgili önemli olaylar döner sonraki bölümü merak ettirir.

mad men de öyle aman şimdi ne olacak eyvah dedirtecek bir dizi değil.

game of thrones +1 ama sonraki bölümü meraktan çatlatma rekoru lost'tadır hala bence.
  • r_u_h  (05.09.13 00:54:30)