[]

savaş fotografçıları ve fotografçılık hakkında film

the war photographer ve the bang bang club ı izledim çok begendim bunlara benzer film varmı? teşekkürler.
 
valla dediğin filmleri bilmiyorum da (bkz: the midnight meat train) adlı filmde fotoğrafçı bi abimiz vardı. he film bok gibidir o ayrı.


  • lionel andres  (04.09.13 13:57:49) 
cidade de deus
5 days of war

  • ermanen  (04.09.13 13:59:41) 
  • midesiz  (04.09.13 14:07:05) 
salvador ve the killing fields vardı sanki.


  • linuswithnoblankets  (04.09.13 14:10:07) 
adını hatırlayamadım, baş aktörünü doğru hatırlıyorsam richard gere idi; savaş muhabiriydi bosna'da. Onu bulursan o olabilir.


  • dafaiss  (04.09.13 15:06:42) 
robert capa: in love and war, gelmiş geçmiş en iyi savaş fotorğafçısının hayat hikayesi. ama film değil de belgeseldir.


  • cedric tweedledee  (04.09.13 16:25:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.