tırnak batması

Ortopedi bölümü mü cildiye bölümü mü ilgilenir? Hangisi daha doğrudur?

Randevu alırken ortopedi diye başlamıştım ama cildiyeye yönlendiriyoruz biz genelde bu şikayetle gelen hastaları dediler, emin olamadım.

ayak sağlık merkezlerine gidin, daha iyi ilgilenirler. tecrübeyle sabit.

  • esmer  (02.09.13 21:35:57)
çektirmek son çare olsun. çünkü o meret o şekilde iyileşmiyor. geçici bir çözüm.

  • alcak makine muhendisi  (02.09.13 21:40:52)
Hastaneler tırnak batması için kalıcı bir tedavi uygulayamıyorlar zaten. Yıllar önce sadece ayak sağlığıyla ilgilenen bir merkeze gitmistim şu ana kadar batma tekrarlanmadı. Adı asmer gibi bir seydi sanırım.

  • dırırırım  (02.09.13 21:42:30)
peki ortopedi mi cildiye mi? kimse bu soruma cevap vermedi :(

  • rabbititus  (02.09.13 21:56:12)
illa hastane diyorsan ortopedi...

  • alcak makine muhendisi  (02.09.13 22:31:49)
ikisi de değil, ayak sağlığı merkezi diyoruz ya işte? :)

  • esmer  (02.09.13 22:31:59)
Genel cerrahi

  • compadrito  (02.09.13 23:36:10)
ortopedi. şöyle ki, zamanında bu iş için cildiyeye gittiğimde bana çeşitli solüsyonlar verdi ve solüsyonlar ağrıyı azaltmak içindi. en sonunda ortopediye gittiğimde ise minik bir ameliyat oldum(tırnağı çekmediler) ve 4 yıldır mutlu mesut yaşıyorum. Not: geçmiş olsun

  • by the power of grayskull  (03.09.13 10:14:11)