bilgisayar için oyun arıyorum

oyun önerisi istiyorum.rpg ve strateji tarzlarında olsun.oyunlar eski olabilir ama cok da eski olmasın, grafikler idare eder düzeyinde olsa olur.beğendiğim oyunları söylersem daha düzgün öneriler gelebileceğini düşünerek su örnekleri vereyim:
command&conquer red alert 1-2
warcraft 1-3
fable- the lost chapters
diablo 1-2
starcraft

efendim ayrıca oyunun konusu sürükleyici olursa ve bu güzel videolarla desteklenmişse de tadından yenmez.ama filmlerin oyunu yapıldıgı zamanki gibi videolar oyundan fazla da tutmasın, hiç çekilmiyor.bir de en önemlisi oynanabilirliği iyi olsun.
umarım derdimi anlatabilmişimdir, önerilerinizi bekliyorum

online olarak "dota", madem warcraft seviyorsun ... tanıdıklarla oynanınca tadından yinmez.

(ara: total war) seriside olabilir...
  • yapcak bisi yok  (24.03.09 18:15:42)
stronghold adlı bir srateji oyunu vardı. daha sonra ikincisi de çımıştı. onlar baya iyiydi.

  • sen git ben geliyorum  (24.03.09 18:19:39)
işte yeni istekler:online olmasın, campaign içeren oyunlar olsun:)
total war serisini oynadım, civilization da oynadım ama ben direk aksiyonun içinde olan oyun istiyorum.bina kurayım, adam basayım, saldırayım:)

  • keah  (24.03.09 18:21:10)
age of empires'ı yazmamışsınız. bilirsiniz mutlaka da, yine de yazayım dedim..

  • surtunme kuvveti  (24.03.09 18:26:59)
devil may cry serisi olabilir..ya da witcher diye bi oyun vardı 2007'nin en iyi oyunuydu falan onu deneyebilirsin..değişik bi tarz istersen fahrenheit var hayatımın oyunu..

  • ceres  (24.03.09 18:29:38)
senin ilacın heroes of might and magic serisi.

  • teritori  (24.03.09 18:33:52)
rise of nations var strateji olarak.company of heroes var bir de...

  • aynali  (24.03.09 18:34:42)
  • yuto  (24.03.09 18:47:05 ~ 18:48:25)
rpg seviyorsaniz ve oynamadinizsa kotor ve planescape torment edinin tez derim. fallout var bir de. daha cekici konulu oyun gormedim, bilmiyorum.

  • lykos  (24.03.09 18:47:27)
cnc3 te çok kraldır

  • yuto  (24.03.09 18:49:17 ~ 18:50:01)
stronghold denmiş ama stronghold crusader daha güzel.

  • sanal uyku  (24.03.09 18:57:51)
senin ilacın total war serisi.

  • ayiadam  (24.03.09 19:37:01)
fable'dan sonra the witcher iyi gidebilir gibi geldi.

  • yirtik foto  (24.03.09 20:06:01)
"total war serisini oynadım"

Shogun
Medieval
Rome
Medieval II
Empire
ve binbir çeşit expack

bunların hepsini oynadın yani öyle mi?
  • cruor  (24.03.09 20:40:49)
medieval, medieval 2,kingdoms, rome.bunları oynadım.hatırlamadığım expansion packler de olabilr.cok oyun oynuyorum galiba:)empire ı oynamayı düşünmüyorum beğenen pek cıkmamıs cünkü

  • keah  (24.03.09 20:51:33)
rpg tarzında (bkz: crp)
kotoru vurguluyorum ben de..

  • natnan  (24.03.09 22:00:47)