lahmacun yemek için yer ?

beyler hatun kişiyle lahmacun yemelik yer lazım ama fiyatları çok parlak olmasın.ama kamyoncu lokantasıda olmasın.bide gittiği yerin tecrübesiyle yazan arkadaşlar olursa daha güzel olur.

incir'lide ali usta vardı o kapatmış yiyenler bilir orası güzeldi.

şehir:istanbul.

  • la traviata  (28.08.13 16:29:58 ~ 16:30:21)
sultanahmet tarafına gidebilirseniz. hira lokantası, kadırga'da. daha önce lahmacun yememişiz biz diyeceksiniz. o kadar da güveniyorum. çok çok iyi. ağzım sulandı yazarken:) esnaflokantası gibi mesela kredikartı geçmiyorama gerçekten gidin..
www.tubiba.com

  • kaputt  (28.08.13 16:30:45)
istanbulun en iyi lahmacunu diye vedat milör tarafından onaylanmış bir yer var
lahmacunu hala 3 lira, salaş küçücük bir restoran
etleri falan da enfes lezzetli

öz kilis

fatihte, kız yurdunun karşısında, hırka-ı şerif camii'nin arasında

arada sırada öglen ofisten kaçıp, 45 dk yol çekip giderim, hala harika.
  • cruseo  (28.08.13 16:41:35)
oz kilis'in lahmacunu uzerine henuz lahmacun yemedim.

  • co2s2  (28.08.13 17:22:33)
valla güngören köyiçinde hizmet kardeşler diye fırınlı bir kasap var. düzgün nezih bir yer. genelde aileler gidiyor. bir antepli olarak o muhite yakın en güzel lahmacunu orada yedim.

2.beylikdüzünde kilis sofrası dürümcü bayram

3.laleli'de çavuşoğlu
  • romayi kurtaran itfaiyeci  (28.08.13 18:03:07)
gungoren koyici'nde gunaydin firin kasap. antep usulu isteyeceksin ama diger lahmacunlar yalandir. antepli olarak tercih ederiz.

  • lorenzen  (28.08.13 18:41:58)
altunizade - bağlarbaşında hakiki kebap var çok lezzetlidir ve nezih bir yerdir. lahmacun 3.5 tl olması lazım

  • greenshadow  (28.08.13 18:44:46)