Gece 00:15'de Sabiha'dan Atatürk'e ulaşım

Sabah 6da Atatürk'ten yurtdışı uçuşum var. Atatürk'e biletler çok pahalı. Gece 23:15 uçağı ile 00:15'de Sabiha'da olsam Sabiha'dan Taksim'e son Havataş ile 01:00'da geçebilirim ancak ondan sonra Taksim'den Atatürk'e nasıl geçeceğim? Havataş yokmuş o saatte. (Ankara'dan geleceğim)

sabihadan kalkan e-10 cift biletli otobüsler var
www.iett.gov.tr

onlarla uzuncayir duragina kadar gelirsin uzuncayirdan metrobüs ile sirinevler yaparsin oradan da bi taksi.. cok yazmaz.
  • Mügüs  (26.08.13 15:01:47)
o saatte metrobüsün çalıştığını biliyorum sadece. sabihadan metrobüs, atatürke en yakın durakta in, sonrası taksi.

  • yakuza123  (26.08.13 15:01:49)
Taksim'e Havataş ile geldim diyelim. Buradan Atatürk'e nasıl ulaşırım mesela? Biletlerde fark çok uçuk: Sabiha 54 TL Atatürk 174 TL.

  • gokyuzu gibi  (26.08.13 15:44:25)
Sabihaya giden metrobüs mü var? ben mi yanlış biliyorum ?

Bence en iyisi son Havataş ile taksim. Taksim dende gece dolmusları ile atatürk e en yakın destinasyona gitmek. Ondan sonra da 10 tl lik bir taksi yolculuğuna bakar iş
  • rosencruz  (26.08.13 17:09:05)
sabihaya metrobüs tabi ki yok, yukarıda Mügüs yazmış, otobüsle uzunçayır oradan sonrası metrobüs+taksi maliyet en fazla 40-50 tl. çok bavul yoksa havataş kullanmaya değmez. 174 tl ye esenlerden karsa gidersin.

  • yakuza123  (26.08.13 21:37:52)