Şeker Hamuru ile yapılan pastalar hakkında ne düşünüyorsunuz? (capsli)

Görüntü olarak güzeller ama bende şundan bi lokma yiyeyim hissi bırakmıyor. Sizce nasıllar?

www.google.com.tr

ben de fazlasıyla yeme isteği uyandırıyor,gerçekten çok güzeller.

  • rock n roll  (23.08.13 22:14:53)
çok yapay duruyi. yemek değil oyuncak gibin.

  • neynep  (23.08.13 22:17:26)
bana hep maket gibi gelirler, herhangi bir can çekmesi söz konusu olmuyor gördüğümde.

  • loveinaflipbook  (23.08.13 22:17:54)
bi keresinde tadına bakmıştım o yüzden hiç canım çekmiyor. görüntü olarak da bi merak uyandırmıyor zaten. belki daha güzel şeyler yapsalar hoşuma gidecek ama...

  • neira  (23.08.13 22:18:54)
yapay duruyor insanın yiyesi gelmiyor. sanki oyun hamurundan yapılmış gibi.

  • theseachange  (23.08.13 22:19:21)
aynen oyun hamuru gibi duruyo bende de hiç yeme isteği uyanmadı.

  • rotten head  (23.08.13 22:20:10)
Komple şeker hamurundan yapılmıyorlar ki! Üzerleri kaplanıyor sadece o hamurla. Eğer içinin keki, kreması güzelse, taze meyvelerle filan yapılmışsa, çok da şekerli değilse, gayet de afiyetle yiyorum valla. Bizim bi arkadaş yapıyor mesela. Yeme de yanında yat.

  • old possum  (23.08.13 22:24:54)
süs gibi duruyolar. evdeki eşyaları nasıl yemiyosam onları da yiyesim gelmiyo.
ama tadına bakmıştım. çok kötü zaten

  • vodianova  (23.08.13 22:28:50)
old possum, biliyorum tabi ki içini :)ama dışardan bakınca mesela çikolata kremalı bir pasta kadar iştah kabartıyor mu onu merak ediyorum.

  • april12th  (23.08.13 22:57:56)
ben hep ailemdekilerin yakınımdakilerin doğum gününde son zamanlarda bu pastalardan yedim. içi şahane oluyor bazılarının yapan yere göre değişir. dışı değil içi önemli. dışı zaten özel gün olduğu için böyle her gün eve alıp yenmez bunlar özel gün işi.

iştah konusuna gelirsek kabarıyor ama delirmiyorum. bakıyorum çok güzel diyorum bence özel günlerde böyle olmalı pastalar.
  • kirazıseviyorum  (23.08.13 22:57:57 ~ 22:59:13)
Tadı güzel değil şeker hamurunun. Bakınca yiyesi geliyor insanın ama bi kez yiyince hep akılda o leş gibi tadı kalıyor. O yüzden ı-ıh.

  • shejia  (23.08.13 22:58:24)
Harcanan zamana değecek bir şey değil gibi gelir bana, dolayısıyla oldukça da pahalılar. Öyle çok kalabalık parti vermişliğim yoktur ama kırk yılın başı gerekirse kendim yaparım pastamı.

  • saatgeceninonikisi  (23.08.13 23:20:22)
reyonuna bile yaklaşmam

  • nax  (24.08.13 21:01:33)