Hangisini Seçerdiniz?

Selamlar.

Çok canım sıkıldı öncelikle, mazur görün.

Atıyorum sihirli lamba buldunuz falan, bir şey oldu, aşağıdakilerden birisine bu geceden itibaren sahip olma şansınız var diyelim. Hangisini seçerdiniz?

- İstediğiniz herhangi bir yabancı dili ana dil seviyesinde bilmek.
- İstediğiniz herhangi bir enstrümanı çok iyi şekilde çalabilmek.
- 250 bin tl nakit.
- Seçtiğiniz 15 tane ünlüyle sevişmek.
- Belirlediğiniz 5 tane kritere uyan bir sevgili.

Not: Seçiminizle beraber detaylarını da yazarsanız güzel olur. Mesela yabancı dili seçtiniz, hangi dil? Ya da sevgiliyi seçtiniz, kriterleriniz neler? Gibi.

enstrüman, bir enstrümanın virtüözü olabilmek paha biçilemez bir şeydir.

ilk seçeneği tam yapamasam da işime yarayacak şekilde bu özelliğe sahip olabilirim.

3. seçenek para, kazanılır bir para.

4. seçenek gereksiz

5. seçenek de benim için garip, sevgili şöyle olmalıdır gibi kriterler bana saçma gelir.
  • hewit  (22.08.13 23:40:25 ~ 23:40:37)
benimde canım sıkılıyor zaten cevap yazayım
Seçtiğiniz 15 tane ünlüyle sevişme şansı.

her gördüğümde ah çektiğim ünlü kadınlar var, estella warren bunlardan biri
  • facebook  (22.08.13 23:40:44)
parayı seçerdim.

mantıklı bir şekilde değerlendirilebilirse,ne bileyim bir yatırım mesela. hayatımı bir nebze garantiye aldıktan sonra dil için yurtdışına gitmeyi düşüdürdüm mesela. dilimi geliştirebilirdim.

enstrüman çalmak yapılamaycak şey değil. ha tabiki çok iyi çalmak ayrı, ama illaki çalmayı öğrenebilirsin.

paran olursa seksi de satın alabilirsin. elbetteki ünlülerle değil ama olsun.
  • mahone  (22.08.13 23:41:07)
250.000 tl'yi alır amerikada orta halli bir üniversitede fizik bölümüne başvurur adam gibi okurdum. hatta cumartesi günü sayısal lotodan para çıkarsa aynen bunu yapacam ya da bir yerden toplu bir para bulursam.

  • godsparticle  (22.08.13 23:42:24)
250.000, o olunca diğerleri de olabilir çünkü

  • balpolen  (22.08.13 23:43:16)
parayı seçerdim. üstte de söylenmiş ama o miktarda bir paraya sahip olduktan sonra gerisi gelir.

  • amugochi  (22.08.13 23:45:26)
enstrüman. hep içimde acıdır bu kadar yeteneksiz olabilmem.

  • devilred  (22.08.13 23:47:12 ~ 23:47:20)
250 bini alir gayrimenkule girer oradan gelecek kirayla yasardim.

Evet duz adamim. .
  • halitkin  (23.08.13 00:05:03 ~ 01:23:02)
- Seçtiğiniz 15 tane ünlüyle sevişmek haricindeki seçeneklerin hiçbiri imkansız değil. o yüzden bunu seçerdim.

  • kafkef  (23.08.13 00:10:20)
250 bin tl nakit.

  • lansta  (23.08.13 00:16:59)
parayi secerdim.

  • shi aila  (23.08.13 00:17:49)
250.000 tl parayi secerim;digerleri hayatimin gidisatini cok fazla etkilemez ama o para kimseye bagimli olmadan istedigim hayati yasamam icin yeter de artar bile su asamada.

  • fraise  (23.08.13 00:23:48)
enstrüman tabi ki. çok iyi derecede çalıp ünlü ol,
-250bin tl'yi kısa zamanda kazan
-zaten rock star olunca 15 ünlüyle sevişirsin istersen
-bu 15 ünlünün 5 ini seçtiğin kriterlere bile uydurabilirsin veya hayranlarından bulursun
-sonra hoca tutup dil öğrenirsin, dünya turnelerinde geliştirirsin.

ayrıca müzik yapmanın tadı ayrı.
  • r_u_h  (23.08.13 00:30:59)
virtüöz olacaksak enstrüman şıkkı. elektro gitar olurdu büyük ihtimal. sonra diğer seçenekleri bir şekilde elde etme fırsatım olabilirdi bu sayede.

  • bass solo take one  (23.08.13 00:42:17)
Enstrüman.

Yabancı dil: O kadar da işime yaramaz. Zaten İngilizce çok iyi.
Para: Elbet kazanırım o parayı er ya da geç. Hayatımı kurtarmak, emekliye ayrılmak kadar büyük bir meblağ değil. Zaten o enstrümanla bol bol para da kazanabilirim.
Sevişmek: Ünlülerle olmasa da sevişmek derdim yok. O enstrüman zaten beni seviştirir de, ünlü olmasa da gayet standardımın üzerindekilerle.
Sevgili: İstersem aradığım kriterlerde sevgili bulabileceğimi düşünüyorum.

Enstrüman ise bir yandan öteki seçeneklerden bazılarını bir nebze bana sağlayabilir, öte yandan ise, onu çalarken aldığım hazzı paraya/sevişmeye vs tercih edeceğim zaten.
  • long live rock n roll  (23.08.13 01:02:19)
Parayi secerdim.

Su siralar heves edipte alamadigim ve hicbir zaman alamayacagimi bildigim bir cok sey var...
  • takilagimacanim  (23.08.13 01:15:36)
Enstruman. Para harcanir gider. Para mutluluk degildir. Fakat sanat sanatci icin yapilir, insanlar icin bir degerin olur. Ve iste o duygu paha bicilemez.

  • Kamyoncunun vitesi  (23.08.13 03:40:28)