[]

Amerika'dan optik gözlük çerçevesi almak

Bugün bi magazada gördüm. 1 gozluk alana 1 gozluk bedava. 160 dolardi. Simdi bunlari alsam türkiye'de cam taktırabilir miyim? Ya da camı da alsam reçete filan sorarlar mı? Mağazada sormak aklıma gelmedi. Perry Ellis, Guess, Nike, Harley Davidson filan vardı. Harley Davidson gözlük ilk defa gördüm. Acayip gaza geldim şu anda. Türkiye'de çok pahalı ya çerçeveler.
 
Tabii ki taktırabilirsin, camını herhangi bir çerçeveye taktırabilirsin. Çerçeveler ucuzsa kesin al.
Cam alsam reçete sorarlar mı sorusunu bilemiyorum.

  • whoosie  (21.08.13 07:55:21) 
türkiyede de bu fiyatlara marka çerçeve bulmak mümkün. ama hoşunuza gidiyorsa alın burda kesin cam taktırılır.


  • nzessia  (21.08.13 09:14:52) 
reçetendeki bilgileri girersen camını da takıp gönderirler zaten. ama 160 dolar çerçeve için çok pahalı.


  • midesiz  (21.08.13 10:59:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.