Virüs programı ne kurayım? - capsli

Merhaba mini Bill Gates'ler,

Laptop'a yeni format attım, üstüne de win7 kurdum. Hangi virüs programını nereden indirebilirim?

Not: bilgisayar biraz eski, fazla zorlamasa güzel olur. bir de ücretsiz olması, 1 ay gibi sınırlı deneme sürümü olmaması öncelikli tercih sebebi olur.

Şimdiden teşekkürler

kurma.

  • lorenzen  (19.08.13 12:00:12)
avast çok istiyosan. ama fazla aktif bırakma.

  • later  (19.08.13 12:02:51)
teknosadan 20 liraya norton al,kazıklanma diğerlerine.

  • smokee  (19.08.13 12:42:33 ~ 12:42:56)
nod32 kur, sonra da pure fix ile kır. iyi günlerde kullan.

  • minervala  (19.08.13 13:02:53)
microsoft'un kendi urunu var security essentials falan, genel olarak iyi sonuc verdigi ve sistemi fazla yormadigi soyleniyor.

  • co2s2  (19.08.13 13:06:36)
valla ne mühendislere ne teknisyenlere sorduk security essentials oldukça yeterli dediler. bilgisayarı çok zorlamazsan tağbi...

diye de gözlerini devire devire not düştüler. :D:D
  • kuul  (19.08.13 13:07:53)
comodo iyidir hem beleş.nod32 nin bulamadığı bilimum şeyi bulmuştu bende.

  • glamdr1ng  (19.08.13 13:34:32)
sistemin yavas ise kurma. basic ise, auto-scan yapmayan bir yazilim tercih et. ornegin; clamwin, sistem saglam ise, sophos. oneririm. tabii ki krekli mrekli degil. orijinal almalisin. yoksa pek anlami yok. krekler zaten virusun aga babasi.

  • tamekip  (19.08.13 13:39:28)
windows kullanmak zorunda isen antivir kurabilirsin, ücretsiz.

windows kullanmak zorunda değilsen bir linux dağırımı kur, ubuntu tavsiye ederim. virüs derdin olmaz, antivirüse bile ihtiyaç yok.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (19.08.13 14:37:54)