kolileri bağladığımız şu bandın ismi nedir, nereden alınabilir? (resme bkz)

taşınırken kargoya bir sürü koli vericem. şu banttan bulursam işim çok kolaylaşacak. nerden bulunur?

nalburdan

  • 1tam1ayran  (16.08.13 16:55:54)
koli bandını demiyorsunuz galiba. beyaz şerit şeklinde olanları diyorsunuz. ama onlar fabrikasyon sıkılarak takılıyor. siz monte edemezsiniz ki

  • fuzzy olmak istemistim  (16.08.13 16:56:09)
koçtaş'ta bulabilirsin.

  • [silinmiş]  (16.08.13 16:56:49 ~ 16:57:36)
bu banttan bulsan bile o bir çeşit makine (gerip "zımbalayan" makine) ile takıldığı için evde kullanamazsınız.

  • ben smyrna  (16.08.13 16:57:41)
şiling atmak demiyor ona. onun makinesi var ve uçları gerdirilip yakılıyor tezgah şeklinde makinesi var.

  • hoot  (16.08.13 16:59:49)
bunun cırt cırtlı olanları var ama nerede satılır bilemiyorum.

  • yakuza123  (16.08.13 17:00:44)
bauhaus ve diğer tüm yapı marketlerde bulabilirsiniz

  • nax  (16.08.13 17:30:06)
mengene benzeri bi zımbırtıylada takılıyor ama bu zımbırtıyı paletlerde kullanıyorlar. yani küçük koliyi parçalar.

  • sifirin altinda  (16.08.13 17:37:40)
o bandın ismi " plastik çember " diye bilinir piyasada.

kutuya takmak için çember makinası alman gerekli olmasa da tarafımdan tavsiye edilir. plastik ve galvaniz olarak kelepçeleri bulunur.

otomatik ve yarı otomatik plastik çember makinaları var. kendiniz biraz zor takarsınız. gerdirmekle uğraşmak sonra toka takmak falan uzun uğraşlar sonucu yapılabilen şeyler bunlar.
  • izafi  (16.08.13 17:41:16)