candy cruch saga

hiç iş güç yokmuş gibi ben de başladım bu oyuna 20. bölüm bitti diyo ki ya parayla geç ya arkadaşların can versin falan filan. yok mu bunun başka yolu? ifrit oluyorum oyun isteği gelince şimdi ben başkalarına göndermek istemiyorum.

Belli bir zaman sonra (20dk filan sanirim) canin doluyor beklemen lazim.

  • lotesse  (07.08.13 17:03:14)
yok öyle değil tam anlatamadım ben aslında. canım var ama bi sonraki tura geçmek için 3 kişinin yardım etmesi gerekiyio ya da facebook parası istiyo gibi bi durum var. ben de tam anlamadım:/

  • damla cikolata  (07.08.13 17:05:21)
telefondan oynuyorsan zamanı ileri al. oyunu aç. oynamadan tekrar kontrol panelinden zamanı otomatik ayarla de. oyunu aç.

  • fosforlu cevriye  (07.08.13 17:05:50)
Ne yazık ki arkadaşlarından yardım isteyeceksin. Para olaylarına girme bence.

  • kablelvuku  (07.08.13 17:07:02)
3 tane sahte hesap açıp onlara emir gönderip onlardan onaylayabilirsin...

  • inanmazsan inanma  (07.08.13 17:11:15)
Hocam gorevlere gelmis olmayasiniz?

Ben kac aydir oynuyorum ne para verdim ne de Facebook hesabim var zaten. Bazi bolumlerin sonunda gorevler oluyor diger bolumlere gecmek icin.
  • burasi ne garip bir yer  (07.08.13 17:46:56)
millet ne sallamış arkadaş.

para vermek istemiyorsan facebook tan 3 farklı arkadaşının sana bilet göndermesi lazım, başka yolu yok.
  • kafkef  (07.08.13 18:25:59)
Ya hayiiir. Kimseden yardim almana gerek yoook. Gizli gorev yapacaksin her 24saatte biir. 3tane gizli gorev var. Onlari yapip (yani 3gun ssurecek, gunde bir gorev) sonra bolumu acacaksiniz

  • nax  (07.08.13 18:32:26)
vay arkadaş ne komplike oyunmuş :) sağolun gençler

  • damla cikolata  (07.08.13 20:42:39)