camiye gidiyorum hayır duası isteyen var mı?

zikr i şerif var bu gece.

iş-eş-para-sağlık-huzur vs. ne isteğiniz varsa söyleyin inşallah duamıza ekleyelim dostlar.

selam ve dua ile!

bana sağlık dile

çok kötüyüm. tükürüğümü bile yutkunamıyorum.

not: isim lazım oluyosa serkan dersin :D
  • Skey295  (04.08.13 00:38:47 ~ 00:41:00)
Kardesim bana bi kilo huzur lutfen

  • nax  (04.08.13 00:41:17)
edemiyenin duasını yiyemiyenin parasını s.evemeyenin sevgilisini yaşayamayanın zamanını ;) kırışabiliriz...

  • Dönmezer  (04.08.13 00:44:51)
yolla panpa

  • kreider  (04.08.13 00:52:10)
bana da reis
askere gidicem başta onun için sonra aşk da olsun bir de iş için olursa çok güzel olur

  • high hopes of the sozluk  (04.08.13 00:52:32)
Et panpa.hepsi icin

  • lord  (04.08.13 01:05:31)
başkasının yerine dua etmek nedir yahu camiye gitmeyen insanlar dua edemiyor mu yani, bu dediğin ne istiyorsanız söyleyin de allaha bizzat ileteyim der gibi olmuş esra elönü mod on.

  • feykalade  (04.08.13 01:22:44)
@feykalede e işte dile ondan ne dilersen moduna getirdi zikr nedir yahu ! dua kadar temiz saf bi şey yok onuda allahla kul arasında kendin et :) yada benim gibi bildirim yap facedenn filan tüm inananlar için La ilahe illallah muhammeden resulullah iyi bi şey yapacaksan belki biri okur içten samimi de bi işe yarar yazdığın :)

  • Dönmezer  (04.08.13 01:29:20)
bunun bir ötesi bizim yerimize cennetten arsa satın almak heralde, arkadaş iyi niyetle söylemiş olabilir ama baya bildiğin şirktir bu, hangi sıfatla allahla kul arasına girip aracılık ediyorsun ki dua etmek isteyen kendi yerine edebilir zaten dini özünden saptırmayalım artık.

  • feykalade  (04.08.13 01:42:49)
Bana da gece bitmeden dua edersen abi.. bu dunyan da ahiretin de guzel olsun.

  • yedinumara  (04.08.13 02:01:37)
Allah ile kul arasına girilmez. Kendine akıl fikir iste, biz gerisi hallederiz.

  • Dunedan  (04.08.13 11:49:00)