acele etmeyelim birbirimizi tanıyalım

Bu nedemek yani tam olarak kizlar bunu soylerken maksat gercekten tanimak mi? Zaman kazanmak mi nedir?yada erkekler iste farketmez.

meal: seni beğenmedim, tipim değilsin, seninle bir ilişkiye girmek istemiyorum.

  • fuerteventura  (03.08.13 00:21:24)
ibnelik başka bir şey değil.

  • japon askeri  (03.08.13 00:23:18)
"dibimi sen dövme başkası dövsün" mü demiş diyorsunuz yani? ne ayıp..

  • hope ender  (03.08.13 00:25:25)
cepte seni tutuyorum demek

  • tuborg yesili  (03.08.13 00:27:14)
bunu erkek de yapar :)

divit ve tuborg yeşili +1

1. base: elimi tutman 3 ay,
2. base: öpüşmem 6 ay,
3. base: evlenmeden 3. base yok sana.

bu arada başkası çıkarsa cocodancer gibi trip atarım sana.

- hani brou'yduk? ne yatması, ne sevişmesi?
  • [silinmiş]  (03.08.13 00:37:23 ~ 00:49:37)
mal abicim hepsi mal

  • cemlemikonusuyorsun  (03.08.13 00:57:14)
"tipim değilsin de tipimi bulana kadar seni yanımda dekor olarak gezdireyim."

acele etmemek nedir lan? birbirimizi seviyorsak kendiliğimizden acele etmek isteriz zaten.
  • AWD  (03.08.13 01:01:42)
Alayi sizofren ameke

  • lord  (03.08.13 01:11:35)
zaman kazanmak.gerçekten sevse acele etmeyelim falan demez hocam en azından benim tecrübelerim doğrultusunda söylüyorum

  • greenshadow  (03.08.13 02:13:57)
"acele etmeyelim birbirimizi tanıyalım " ın manası "acele etmeyelim birbirimizi tanıyalım"

yani işte "birbirimizi tanımadan sevgili olmayalım, bi dur daha kimsin, nesin, uyumlu muyuz bakalım" demek istiyor. Bunu diyen kişinin muhtemelen önceki ilişkilerinde düşünmeden bi heves kendini kaptırıp, bikaç adım sonra canı yanıp dönmüşlüğü vardır.

gerçekten seviyorsanız bu zamanların tadını çıkarın işte, aceleye gerek yok. kimse bi yere kaçmıyor.
  • su olsam ates olsam  (03.08.13 10:37:22 ~ 10:40:39)
ne için acele etmeyelim? yan yana dolaşmak için mi, sohbet etmek için mi, el ele tutuşmak için mi, öpüşmek için mi, sevişmek için mi? ne için acele etmeyelim. işte bütün mesele bu.

  • nereye bu gidis  (03.08.13 12:13:55)
çok sinir bozucu bi laf di mi? sebebi çok basit aslında; hoşlanmamıştır, etkilenmemiştir, iyi biri olabilirsin ama seni sevgili gözüyle görememiştir. ve emin ol zaman için birbirinizi tanıdıkça da değişen bir şey olmayacak, olmuyor. çünkü birini ya beğenirsin ya beğenmezsin, ya etkilenirsin ya etkilenmezsin. o yüzden salla gitsin derim dostum.

  • balkanlardangelensogukhavadalgasi  (03.08.13 13:18:37)
normalde "daha iyisini bulana kadar kenarda dur bi yere gitme" demek. Söyleyen bilinçli yapmayabiliyor tabi. Ama istisnai durumlar da olabiliyor. Mesela bazen çok aşık olsan bile temkinli davranmak isteyebiliyorsun ve ağzından bu laf çıkıyor.

  • innerbliss  (05.08.13 18:23:03)