600-800 arası masaüstü

bu fiyat aralığında, ortalamanın üzerinde bir masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. bilgisayarda geçirdiğim vakit %30 oyun, %70 internet şeklinde. öyle aşırı imba oyunları da oynamıyorum da işte arada 1-2 wow atıp çıkıyorum. yani wow oynarken kasmaması yeterli. onun dışında da nette vs hızlı olsun. böyle.

not: sadece kasa alacağım.

oyun için çok daha fazlasını gözden çıkarmanız lazım. i5 işlemci ve iyi bir ekran kartı zaten 700 civarı tutuyor. e bunun anakartı rami güç kaynağı bissürü şeyi var

  • fuzzy olmak istemistim  (01.08.13 15:56:15)
high mod'da oynamama gerek yok. normal ayarlarda oynarken sorun çıkarmaması kafi. o yüzden ortalamanın üzerinde bir bilgisayar arıyorum

  • Kaczynski  (01.08.13 15:57:27)
günümüze uygun ortalama bir kasa toplayacaksanız i3 işlemci tavsiye ederim yanınada hd 4850-5870-6850 bütceye uygun olanı seçilebilir

işlemci:
www.vatanbilgisayar.com

bütçeyi aşarsa:
www.vatanbilgisayar.com

ekran kartı:
www.vatanbilgisayar.com

diğer parçaları ucuzlarından tamamlarsın 500 watt psulık bir kasa al
  • bluebey  (01.08.13 16:20:57)