tuvaletli otobüs

bu gece/yarın gece bir yolculuk yapmam lazım ancak tuvaletli otobüs lazım dostlar. hangi firmayı arasam yok, özkaymak'ı aradım onlar da tuvalet var da kullandırmıyoz dediler. var mıdır bilgisi olan, hangi firma götürür?

Anadoluda vardi bir sefer bindigimde denk geldi

  • Idonthaveausername  (22.07.13 16:03:48)
istikamet rotası versen daha cok yaardımcı olunabilir..

  • cobongo  (22.07.13 16:07:49)
ulusoy da var

  • devilone  (22.07.13 16:18:53)
Eskiden varanda da vardı. Belki hala vardır.

  • gupon  (22.07.13 16:32:39)
nilüfer ve kamil koç'ta da var. ama belki de bana denk gelen otobüslerinde vardı, hepsi aynı değil sonuçta otobüslerin.
arayıp sormak en iyisi.

  • pinkket  (22.07.13 16:43:08)
ulusoyun bazı modellerinde var

  • fuzuli  (22.07.13 16:46:16)
Efetur'un molasız seferleri hep tuvaletli otobüs oluyor.

  • kablelvuku  (22.07.13 16:49:23)
Ben gecen bindim bi yerel firmaya. Cok da sıkıştıydım. Muavine sordum wc yok dedi, o zaman bi benzinlikte durun dedim, ya aslinda wc var da biz kullaniyoruz, siz de kullanin bu seferlik dedi. O sekil bi baskiyla kullanabilirsin:D

  • chavez s venezuela  (22.07.13 17:32:09)
cevap veren herkese teşekkürler; arşiv niyetine dursun ben de anlatayım, aramadığım firma kalmadı, alanya tarafına gidecektim. özkaymak'ta internette var gözüküyordu, telefonla sordum var ama kullandırtmıyoruz dediler. diğer hiçbir firmada da bulamadım. özkaymak otobüsünde de evet vardı ama kilitliydi kimse girmedi. öyle yani.

  • thejester  (30.07.13 18:52:46)