[]

ugh! evde fare var

evimin bahçesi var büyük ihtimalle ordan girdi
küçük birşey
ayni odadayız şuan, sanırım dolabimin arkadasında
ben bunu nasıl yakalasam öldürsem, uyuyamam ben bütün gece!

 
mümkünse öldürme bence, bi kutu falan bulursan içine yiyecek bir şey koyup yan çevir, yani dikey şekilde zemine koy. ucuna da ip bağla, içine girince ipi çek içinde kalsın. sonra at dışarı.


  • diyarbakir karpuzu  (19.07.13 02:36:25) 
ayrıca yatağa filan tırmanamaz di mi bu. küçük zaten


  • allanpoe  (19.07.13 02:47:42) 
fare kapanı varsa mutlaka kur. bir de insanlardan kaçmaya çalışıyorlar genelde. bu yüzden sen odadayken dışarı çıkmaz, sen odadan çıkınca cam pencere filan aç, kaçtığından emin olmak için de kapı ve pencere önlerine un koyabilirsin.


  • xavininarapasi  (19.07.13 02:47:48) 
Elbette yataga tirmanabilir. Perdelere bile tirmanabilir hatta.


  • gec  (19.07.13 02:56:10) 
Tırmanabilir. Nöbetçi eczaneden yapıştırıcı al. Fare var deyince onlar anlar, ismini unuttum. onu büyükçe bir kartonun orta kısmına, geniş bir alana sık. Zor sıkılır zor yayılır ama o sayede yakalacak zaten. Sonra yapışkanın ortasına peynir koy. belki fındık fıstık da koyabilirsin peynirin yanına. Öğrenci eviyse kesin kalmış, kokuşmuş peynir vardır orada. Ondan koy kokusuna gelsin.

Şansını artırmak için 2-3 tane de yapabilirsin bundan. Sen hareket etmeyi ve ses çıkarmayı kestiğinde o da çıkıp dolaşmaya başlayacaktır. Fazla sürmez, yakayı ele verir merak etme.

Yakalandığında ciyykciyykkciyykkciyykkk diye çığlıklar atıp çırpınabilir. Artık ona da katlanacaksın. Hadi geçmiş olsun.
  • lazor  (19.07.13 03:21:54) 
yemez seni yahu, ac kapiyi pencereyi, buldugu yerden cikartacak uzun bi supurge sapiyla falan durt kacar zaten.

yapiskani deneme, travmasini atlatamazsin. dunyanin en zalim seyi.
  • yigitovic  (19.07.13 04:50:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.