çalışmadığım bi banka tüm bilgilerimi aileme vermiş. (borç, iş,maaş vb..)

önce şunu söyleyeyim akbanktan ne kredi kartım ne banka hesabım ne de selam sabahım var.

ama

anasını siktiğim bi akbank şube müdürü.

tüm özel bilgilerimi ailemle paylaşmış..

hangi bankalardan kartlarım var.. ne kadar borcum var.. nerede çalışıyorum.. maaşım ne kadar.. kredi puanım şu kadar. bi banka hesabında ulaşılabilecek tüm bilgileri vermiş.

bu adamı nasıl nereye kime şikayet edebilirim? böyle bi orospu çocukluğu yapılır mı? özel bilgilerimi paylaştığı için öldürsem inidirim alır mıyım.

Ne sebeple vermis ki , veliye cocugun durumunu soyler gibi
Akbankla calisman sart degil, bigiler ortak havuzda butun bankalar erisebiliyor da bu bilgilerin ifsa edilmesini hangi dangalak yapmis gercekten ilginc
Akbank genek merkeze sikayet ederek basla sonra dava ac
  • cecilia  (18.07.13 18:41:59 ~ 18:43:38)
boşuna uğraşma, benzeri bir durum da bi sonuç çıkmadı. döverek rahatlayabilirsin.

  • kalanlarin savasi  (18.07.13 18:50:31)
Söylediklerinde yanlış var hiçbir banka diğer bir bankadaki borcu bilemez.Müşternin hangi banka lartları var bilemez.Müşternin hesabı yoksa nerede çalıştığnı bilemez.Onu geçtim kendi elindeki bilgileri vermesi sonu olacağı için hiçbir kimse bunu gözr alamaz

  • sonhakan  (18.07.13 19:02:40)
adamın götünden kan alırlar kan.diğer bankalardaki bilgilere bir banka müdürü oradaki müdür arkadaşları yoluyla çok rahat bir şeklide erişebilir.Bu durumda o akbank müdürüne bir şey olmaz ama bilgilerinin oldugu bankada senin bilgilerini sorgulayan gişenin ya da müşteri temsilcisinin başı ağrıyıbilir.Gerçi o da müdürüne söylediyse ona da bi şey olmaz.bilgi sahibi banka müdürü veya bilgiyi akbank müdürüne veren her kimse veya bunu ispatlayabilirseniz (dava açtığınızda bilgilere bakanın sicili gözükür) ordan da kamera kayıtları ve telefon dökümleri ile iş çözülebilir.

  • wishful thinking  (18.07.13 19:10:47)
Akbank teftiş kurulu na şikayet et. En azından kınama alır

  • spy of soul  (18.07.13 22:02:51)