Emilia Clarke (Khaleesi - Daenerys Targaryen) kime benziyor?

Ya ben bu Emilia Clarke'ı birine çok benzetiyorum. Türk birine sanki. Ama kim?
Normal halini değil dizideki halini benzetiyorum.
Sözlükte de baktım başkaları da yazmış birine benziyor ama kim diye.
Göz yapısı özellikle...
Seçkin Piriler'in ilk halleri diyeceğim ama taşlarsınız beni diye demekten korkuyorum.
Aslı Tandoğan demişler ama hayır ona benzemiyor. Böyle göz şekli ve bazı mimikleri sanki... aynı başka birisi sanki... allah allah...
Kime benziyor bu hatun yahu?

aslı tandoğan olabilir mi?

edit: demişsiniz zaten, onu görmemiştim.
  • katredin  (09.07.13 13:27:58 ~ 13:28:38)
ahah ya valla bana benziyor diyeceğim laf edeceksiniz, diziyi izlemiyorum ama birkaç arkadaş ayrı ayrı gelip kızı bana gösterdi benziyor diye, mimiklerimiz ve gözlerimiz benziyormuş:)

gerçi ben benzetemedim.
  • kaputt  (09.07.13 13:28:59)
@katredin
değil :( sanırım onun ağzı burnu falan mı benziyor bilemiyorum...

@kaputt
:)) ünlü biri misiniz? :P
  • neyleyim  (09.07.13 13:47:34)
  • lisko  (09.07.13 13:57:10)
www.google.com.tr

meltem miraloğlu
  • mukrime  (09.07.13 14:03:00 ~ 15:18:16)
saadet isil aksoy
www.kadinvekadin.net

nil karaibrahimgil
www.nkfu.com
  • coconel  (09.07.13 14:36:08)
şu meltem miraloğlu çok benziyormuş cidden emilia clarke'a...
da ben bu hatunu ilk defa gördüm...

o da değil yani.. ama benzerlik inanılmaz.

bade işcil, saadet ışıl aksoy ve nil karaibrahimgil de değil.
  • neyleyim  (09.07.13 15:07:24)
beren saat sanki bu tarz peruk , makyaj ve kıyafetle benzer gibime geliyor .

  • kediperver  (10.07.13 00:01:28)
bence en ufak bir alakası yok ama özge borak'la yan yana konulmuş bi benzetme şeyisi görmüştüm.

  • brrea23  (13.07.13 18:58:26)