parmak izi tabanca paranoya korku

geçtiğimiz günlerde bir akrabanın düğününe gittik. düğün bittiğinde düğündekilerle işte arabada içki muhabbeti yapıyorduk, arabanın sahibinde tabanca varmıs torpido gözünde, sorun olmasınd iye başka bir yere almak istedi, ben de hayatımda hiç tabanca görmemiştim, bakmak için izin istedim. tabi dedi mermilerinin olduğu şeyi çıkartıp boş silahı verdi bana biraz elimle kurcaladım o tepesindeki yayı çektim filan böyle işte ağır soğuk çirkin bir şey. sonra teşekkür ettim verdim kaldırdı. ertesi gün alkol etkisi bitince içim içimi yemeye başladı, şimdi ben o silahı merak edip üstünde parmak izi bıraktım. allah korusun ya başıma bir şey gelirse :S

acayip korktum şimdi yav, durduk yere başıma iş gelebilir mi? parmak izi falan çok korktum.

geri verirken adam eline almadımı panpa aldı senin izinin üstüne iz düştü no problem :D

edit: hadi torpidoya sen koydun diyelim şarjörü takmak için yine alcak geri yine silahı sarması gerek eliyle.Ayrıca son olarak yakışmadı yiğitabi
  • lord  (08.07.13 13:13:35 ~ 13:14:46)
aldı, o yayı çekti boşalttı biraz kurcaladı sonra o mermileri geri koyup emniyetini kapattı ve kaldırdı tabancasını. bu yeterli mi? ben daha haytımda karınca incitmedim başıma durduk yere iş gelmesin baya korkuyom yav........ :S

  • Yigitabi  (08.07.13 13:14:41)
İsmin gibi yiğit olasın hahahahah :D

  • secilmis uye  (08.07.13 13:16:35)
bu kadar korkak olma. paranoya yapmissin.

  • Notts  (08.07.13 13:24:25)
keşke eldivenle inceleseydin :(

  • taha1907  (08.07.13 13:40:39)
yav ben ne bileyim zaten csi las vegas izliyorum üstüne tuz biber oldu........................ benim neyime anasını satayım böyle saçma sapan şeyleri merak ediyorum. töbe yarabbim. allah korusun yav

  • Yigitabi  (08.07.13 13:48:19)
kanka csi'da ilk telefon kamerası çözünürlüğündeki fotoğraftan adamın gözünü büyütüp oradan yansımasındaki adamı buluyolar, suçlunun bulunması iki gün sürüyor. biz de otopsi raporu bile 5 ayda çıkıyo rahat ol :)

  • r_u_h  (08.07.13 14:30:12)
:))

bir şey olmaz korkmayın.
tabancalı abilerle de takılmayın :)
muhteşem birisiniz :)
  • neyleyim  (08.07.13 14:53:14)