avrupa gidilecek yerler

her yerde yazanlar dışında ilgi alanlarıma göre birkaç şey önerebileceğinizi düşündüm.
-sinema
-tiyatro
-roller coaster
-futbol

amsterdam,brugge,prag,barcelona,madrid,nice,paris,roma,venedik,floransa,berlin.
gezeceğim yerler.
teşekkürler şimdiden

Viyana + Milano + Madrid + Porto buraları da ekle derim...

  • senbanabakma  (05.07.13 17:41:01)
(bkz: legoland) şehir tutar mı emin değilim

  • kaputt  (05.07.13 17:43:53)
paris.te eurodisney var. çogzel bi yer. tematik bi park. ne kadar vaktin var bilmiyorum ama tower of terror, space mountain, rock and roll coaster gibi atraksiyonlar için gidilesi bir park. diğer şeyleri adrenaalin arayanları tatmin etmiyor. adrenalin için parc asterix daha iyi imiş, lakin asterix.te bulunmadım ben.

tiyatro, opera vs gibi şeyler için şu linki incele;
www.operadeparis.fr
  • dahinnotha  (05.07.13 17:53:32)
eurodisney+1 giderseniz asansörlü bir şey var ona binin. dışarıdan otel gibi duran bir bina yüksek bayağı, sizi ona bindiriyorlar asansörle yukarı fırlatıyorlar mükemmel bir şey:)

buymuş
(bkz: tower of terror)
www.youtube.com videosunu da buldum dk.5ten sonra görebilirsiniz nasıl psikopat bir şey :)
  • kaputt  (05.07.13 17:57:26 ~ 18:01:15)
berlin'de film müzesi var potsdamer platz'ta.

  • jpsartre  (05.07.13 18:33:51)
köln sehir icinden yarim saat uzaklikla phantasialand var.

biz baya bi eglenmistik, zaten tam bi günlük bi yer. sikmiyor da, her aktivitesi olmasada gayet eglendirici.

europapark icin özellikle oraya gitmek gerek bence, yeri cok sapa kaliyor, ama sehre yakin olmasi burda bence avantaj.
  • serabetan  (05.07.13 18:39:04)
paris'te parc asterix var. roller coaster için eğer thorpe park ya da almanya'da o sınırdaki adını hatırlayamadığım yere gitmiyorsan fena değil

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (05.07.13 18:50:07)
roller coaster için hollandada walibi var. 2 kez gittim, koca gün yetmedi bana.

www.walibi.com
  • letheavendangered  (05.07.13 22:33:59)