Şişme yatak

Selam kamp aşıkları

urun.gittigidiyor.com gibi bir yatak alıcam. çadırda kullanmak için. 0.52 mm çok ince geldi. Nasıl bir malzemedir bu Vinly.. Kolay patlar mı? sıkıntı çıkarır mı?

kampta kullanmak için şişme yatak yerine şişme mat almalısınız. o alacağınız yataktan hiç bir fayda görmeyeceğinizden emin olun. 3 gün sonra hava kaçırmaya başlarlar. o yüzden şişme mat alın. husky'nin şişme matlarını tavsiye ederim. şişirme derdiyle falan uğraşmazsınız. yatak için pompaya para vereceğinize mata para verin uzun yıllar kullanın derim.

www.atlaskamp.com
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (03.07.13 22:51:14)
mat, üstüne de uyku tulumu... soğuk günler için. yatak ben de tavsiye etmiyorum.

  • vorus  (03.07.13 22:55:22)
mat+ tulum var bende de ama böyle sıcak günler için biraz daha rahatlık sağlayacak bir şeyler arıorm..

  • accorbite  (03.07.13 23:02:39)
mat + süper rahat pike battanie karışıı yazlık geniş tulumlar var, mumya kesimli falan değil.

www.hepsiburada.com
  • killerbee  (03.07.13 23:10:25 ~ 23:14:05)
bende bu yataktan var, 2 yil kullandim cadirda. cok rahatti acikcasi :)

  • she was my baby  (03.07.13 23:13:25)
en mantiklisi deniz yatagi + uyku tulumu.

deniz yatagi yer de kaplamiyor, tasimasi kolay, gece uzerinde yatarsin gunduz cikarip denizde kullanirsin.
  • nawres  (03.07.13 23:35:58)